Evde plates yapmak istiyorum ama biraz fazlalığım var

evde plates yapmak istiyorum ama fazlalığı olan yapamaz diyolar sizce ne yapmam lazım. bilgisi olan var mı

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Evde plates yapabilirsin.

Öncesinde iyi bir kondisyon yakalaman lazım.

Fazlalıklarından kurtulup başlamalısın,

Çünkü plates zayıflama değil sıkılaşma egzersizidir.

Hadi kolay gelsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Maalesef bizim toplumumuz çalışmayı sevmeyen, sıkıya gelemeyen bir toplum. Şimdi bir spor salonuna 6 aylık üye olsan 2. aydan sonra para vermene rağmen gitmezsin. Bizim gibi sporcular bile yeri geliyor antrenmandan kaçıyor burada konuştuğumuz yabancı sporculara antrenman yetmediği için bireysel ekstra antrenman yapıyorlar. O yüzden sana verebileceğim en güzel tavsiye düşük tempoda uzun sürede egzersiz yapmak ve yediklerine dikkat etmek.

Ben fast food dan vazgeçemem, alkolden vazgeçemem, yok mu bunun kremi zartı zurtu diyorsanız benm 4 yıl boyunca aldığım derslerle size yardımcı olamayacağım üzgünüm.

Jogging yapabiliyorsanız ne ala ama yapamıyorsanız yürüyüş te yapamıyor değilsiniz ya... Biraz sabır ve egzersizle o kilolardan kurtulabilirsiniz...

0|0
    0|0
  • BENCEDE YAPMA TOPU PATLATIRSIN TIPASI GÖTÜNE GİRER Bİ DAHA DOKTORA FALAN GİTMEN GEREKİR BOŞA İŞ ÇIKARMA BAŞINA OTUR EVDE EL İŞİ YAP

0|0
    0|0
  • iyi bir antreman programına ihtiyacın var evde çalışmak daha zordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önce evet kilo versen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Zayıfla ozaman.

0|0
    1|0