Kick box yapanlar varsa ya da bilen de olur

başlamayı düşünüyorum . bu sporla ilgileniyorum belkide canım dayak istiyor :D her neyse bu spor ile ilgili bilgileriniz nelerdir nelere dikkat etmem gerekir ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• baya ilerlemeyi düşünüyorsan ring dövüşleri vb. burnunun kırılmasını göz onune alcaksın :) bunun dısında sıkıntın olmaz .

0|0
    0|1
    • yok sadece sokak için :D :D gerekirse yani :D ring falan yemiyor :D :D

• hayırlısı :D :d saolasın :D

• rica kardesım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Dikkat edeceğin bir şey yok sağlıklı ol yeter

0|0
    0|0
  • 1 yıl kick boks dersi gördüm. Tekme ve sağlam aparkatlar atıyorum. Yanlız bırakmayacaksın devam edeceksin. Çünkü benim bacaklarım kas ve sımsıkı olmuştu bıraktığım anda hamlandı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O kadar korkmana gerek yok hergün sparring yaptırmıyolar sana. Sokaktan duyduğun gibi bir spor değil kick box. İlk önce gardı öğrenmesi var yumruklar var tekmeler var muay thai'ye gidiyosan dirsekler dizler var. Bir de salonuna göre değişir kimi ayda 1 yaptırır kimi 3-4 ayda 1 yaptırır. Ama hiçbir antrenör öğrencisi adam gibi öğrenmeden direk ringe çıkarmaz. Belki denemek için 1-2 kere çıkarır ama daha fazla çıkarmaz.

0|0
    0|0
  • vucut geliştirme de aynı sey yaptıgında bırakman zordur ama alısma sürecini iyi geçirirsen bırakmazsın ve onun dısında teknikler ayarlanır basit seyler onlar

0|0
    0|0
  • eğer ciddi düşünüyosan işi ilerletceksen burun kemiğini aldır maçta kırılması kötü oluyor :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...