Teknik direktör olmak istiyorum bilgisi olan var mı?

teknik direktör olmak istiyorum bilgisi olan var mı? ne yapmalıyım nereye başvurmalıyım futbolcu olmadan nasıl teknık dırektor olabılırım

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Antrenörlük sınıflandırmasında teknik direktörlük 5. kademe antrenörlüktür.

Siz en baştan başlamak istediğiniz için öncelikle 1. kademe antrenörlük kursu olan yardımcı antrenör kursuna gidip kursu başarıyla bitirip belgeyi almanız lazım. Gözünüz korkmasın 1. kademeyi ev hanımları bile alır ama önemli olan bundan sonrası. Yükselmek için aktif olarak antrenörlük yapmak, sınavları ve seminerleri takip etmeniz gerekir.

Hangi branşın antrenörü olmak istiyorsanız o branşın federasyonuna ait siteden açılacak antrenörlük kurslarını takip edebilirsiniz...

0|0
    0|0
    • Eğer üniversite çağındaysan BESYO'ya hazırlanıp kazanabilir ve oradan mezun olduktan sonra hangi branşın antrenörlüğünü okuduysan 2. kademe veya 3. kademe antrenör olarak başlayabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 1

• Yıllarca futbolun içinde olman gerekir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• en büyük örnek Mourinho :D besyoda antrenörlük bölümü var arkımda okuyor hatta ama kurslarıda olur bu işin oturduğun yerde araştır kursları vardır

0|0
    0|0
  • BESYO dan oluyor bir spor referansın olmalı besyo okuman içinde onunda mülakatları var

0|0
    0|0
  • Besyodan olabiliyosun.Ama zor iş bulursun soyleyim benim tadınık besyodan t.d mezun oldu açıkta kaldı

0|0
    0|0
  • kedi olmadan nasıl fare yakalarım gibi bir soru olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...