Wing tsun'mu yoksa kicbox'mı?

Sinir stres atmak için hangisi daha yapılabilir? Neden?

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• kick boksuda boksuda profosyonel olarak yaptım wing tsun daha çok bilgi isteyen bir spor öğrenmek kolay değil ve Türkiyedede sağlam öğreticek pek fazla adam yok o yüzden kick boksu öneririm eğer kilo sıkıntın varsa rahat bir şekilde kick boksla kiloda verirsin güzel bir fiziğin olur yani Türkiye şartlarıyla kick boks diyorum

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Wing Chun tabi ki Türkiye de öğretecek adam yok diyene şaşarım Dünyaya bedel Emin Boztepe Cemil uylukçu gibi ne adamlarımız var Sporu biri öğretir ama kendini geliştirmek san akalmış kick box kadar pasif bir spor görmedim ama wing chun dünya daki 10 silah dan biridir

1|0
    0|0
  • Wing Tsun çok sabır isteyen bir spor hemen ögrenemezsin ama Kickbox eğer iyi çalışırsan 4-5 aydan sora adam dövebilrsin

1|0
    0|0
  • muay thai yap

1|0
    0|0
  • normal boksa git kick boks cok gelıstırılmıs bır sıstem değil tv de yapanlar ıyı olabılır ama bu sporu her yapan gokhan sakı olmuyor wing tsun da etkilidir ama eğitimi turkıyede prowes organizasyonu harıcı kalıtelı veren bı kurum yok coğu para tuzağı o yuzden boksa git

0|0
    0|0
  • karate...

0|0
    0|0
  • Ip man i izle istersen başka birşey demiyorum.

0|0
    0|0
  • wing tsun :) ya da wushu

0|0
    0|0
  • İkisini de yapmadım wing tsun ilgimi çekmişti.

0|0
    0|0
  • 14 yıl spor yaptım hepsi güzel

0|0
    0|0
  • kıckbox yaptıgın bırseye benzesın bence

0|0
    0|0
  • Stres atmak istıyosan kıck boks.Kıckboksda kum torbasında falan calısıyosun vurdukca strsin gidiyor :).Wing chunda sadece el hareketleri calıyorsun ikisinide yapıtığım için biliyorum.

0|0
    0|0
  • kick boxtur heralde ama bence savunma dersleri veren yerler oluyo ya onlara git. kadınlara erkek dövme dersleri veriyorlar. deli gibi stres atarsın ve sokakta, günlük hayatta da çok meyvesini yersin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...