Beşiktaş avrupa basınına damga vurdu ne düşünüyorsunuz ?

Ronaldinho transferinin an meselesi olduğunu ilkkez, messi, Ronaldo ve iniesta ayarındaki bir süper yıldızın Türk liginde forma giyeceğini konuşan avrupa basını ; Transferi, Türk Futbolunun imajı ilk kez bu kadar değer kazandı şeklinde yorumladı. Ronaldinho nun Beşiktaşı tercih etme nedeninin, dünyanın en bağlı taraftar gurubuna sahip olan bir takımda, kariyeri boyunca hiç sevilmediği kadar çok sevileceği, gösterildi.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• yer yerinden oynayacak:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hala çArşı'yı diğer taraftarlarla karşılaştıran kişiler bunu duymuşsa artık susmaya karar veriirler :)

0|0
    0|0
  • ronaldinyo hayırlı olsun

0|1
    0|1
  • Haklısın o yüzden dünya'da en iyi taraftar anketlerinde listede bile yer almıyorsunuz

0|0
    0|0
  • arkadaş bence biz çoktan anlaştık şu an beşiktaş ın değeri çok arttı bu yüzden bizimkiler hemen söylemiyor daha da artsın diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya bu neyin kafası Allah aşkına. ROnaldinho ölmüş bitmiş yıldızı sönmüş bir adam neymiş efsaneymiş. O zaman Nokia' mı Samsung mu? Nokia bittmiş ölmüş her anlam'da ama Samsung'da nokia kadar olmasa da efsane ama hala her anlam'da kendini kanıtlamış başarılı yıllar geçiriyor. D R O G B A !

1|2
    0|1
    • merak etmeyin roni gelince drogba zaten kaçacak türkiyeden, yıldızı sönük kaldığı için :D

• İtalyancam, Almancam çok iyi derecede ;) Merak etme takip ediyorum ama bence çar ur olacak o paralar yazık. Sadece imza gününde iki top sektirecek falan bir kaç maçta bir iki hareket yapacak sonra basın balon gibi şişirecek sonra pufff sönecek..

• sadece gs taraftarına satacağımız ronaldiho yazan beşiktaş formaları bile parasını çıkarır sen merak etme :D

• Bence Türk futbolunun imajı iyiye gitmiyor.Şimdi Beşiktaş'a ya da Ronaldinho ya karşı değilim.Hatta en sevdiğim oyuncu Ronaldinhodur.Ama Katar gibi olduk.Bütün yaşlı yıldızları alıyoruz.Özellikle Galatasaray bunu çok yapıyor.Ronaldinhoyu izlemek keyifli olucak orası ayrı fakat böyle transferlerin geleceği yok.

0|0
    0|0
  • onlarda sevmişmi dövmüşmü anlayamadım:))

ronaldinho gibi dünya yıldızını türkiyede izlemek güzel olacak inşallah gelir

0|1
    0|2
  • Beşiktaş Avrupa basınına damga vurdu evet ama ister kızın ister küfür edin ama beşiktaş resmen parayi tarihi boyunca hiç savurmadiği kadar çok savuruyo ve bu çok yadırgandı. Beşiktaş için akıllarını kaybetmişler bu tam bir delilik başliklari dahi atildi. Malesef futbolcular emeklilerinden önce büyük birikimler için bu ülkeyi tercih ediyo

0|0
    0|1
  • ilkkez değil.. messi formasını ortegadan devralmıştır.. ondan önce bize ortega geldi ;) not umarım gelir ya valla çok iyi futbolcu drogba gibi ölü transfer değil... gerçek yıldız ve işe yarayacak adam..

0|0
    0|3
    • sen drogbaya kurban ol la , ne ölülüğünü gördün , ortegaymıs , o kimdi , hagi geldi olum bu ülkeye , sneijder geldi , drogba geldi ,

• alex geldi brazilya milli takımının 10 numarası, ortega geldi arjantin milli takımının 10 numarası... çöp olarak gelmediler, yıllarca kullanılıp artık para etmez diye... geldiler oynadılar.. drogbayı ben drogbayken biliyorum... bizim defans kale gibiyken adamı 3 kişi durduramadı.. şuanki süzgeç gibi ortasahada adam doğru düzgün top alamadı.. şnayderde doğru transfer değil ilerde görücez.. haci ye gelirsek adam futbol fenomeni nesini tartışiim senle...

• tercih etme nedeni taraftarmı yoksa paramı :))

0|0
    0|0
  • Her Zaman Her Yerde En Büyük Kartal !

0|1
    0|5
  • beşiktaşım benim beee : yıkılıyoooo

0|0
    0|0
  • fenerbahcelıyım ınsallah gelır ulke futboluna katkısı olur

0|1
    0|3
Yükleniyor...