Ünal Aysal hani her gün borsaya bildirecekti ?

Futbolu seviyorum.Galatasarayı seviyorum ve fazlasıyla destekliyorum.Ama 1-2 gün e Telles i bildiririz dedi 3 gün oldu.Her gün yeni isim bildiricez dedi daha hiç açıklanmadı.Geçen senede 4-10 temmuz arası bütün isimleri açıklıycaz demişti 18 inde açıklamıştı.Sinirlenmemek elde değil.Eğer yapamıycaksan zaman verme.Söz verme.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• aslında transferler bitti ama dany riera ve amrabat yüzünden açıklanmıyor çünkü adamlar gitmiyor hal böyle olunca açıklanamıyor bunlarda terimin son kazıkları işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Abartma bu işler kolay mı sanıyorsun Telles hakkında bir kaç sorun çıktı ama gelecektir elbet

0|0
    0|0
  • Şimdi neyin tribine girdin git aysala söyle alla alla :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ünal Aysal bugüne kadar verdiği sözlerin hepsini tuttu geç olması önemli değil

1|0
    0|2
  • ne yapsın adam borsaya bildiriyor formayı fenerbahçe giydiriyor onun için imzayı attırmadan bildirmez artık

0|0
    0|0
  • ya adamlar hemen veriyomu futbolcuyu ki hemen her gün açıklam yapsınlar transfer bu olur olmaz.telles gelecek dediler bu güne kaldı 6 da dediler daha yok

0|0
    0|0
  • zaten alınmış kesin oyuncu borsa işi öyle kolay haber verilmez ufak tefek ayrıntılar söz konusudur

0|0
    0|0
  • yalan oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...