Inandığın kişiler tarafından kandırıldığını nasıl anlarsın?

ayakta uyutulmak denen şeey :(( ya geçenlerde bir kız arkadaşım tarafından ayakta uyutuldum resmen size oldu mu hiç yani olmuştur da haberiniz olmamıştır gerçi :DD varsa söyleyin

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Yoo olmadi cunku herkes haddini bılmek zorunda :D o yuzden cok arkadaısm olmaz.

0|0
    0|0
  • Bir yerde açık ederler ama anlayabilmek için farkındalık geliştirmek lazım.kullanılan kelimeler adamı eleverir :))

0|0
    0|0
  • evet oldu hayatımda ilkkez asık oldum kızla tam flörtteyiz meğersem herkezle flörtteymiş :D naıl anlarz konusu kafa karıstırıcı :p

0|0
    0|0
  • İnanmayarak 1 kere yalanına ve ya saçma salak kandırmasına rastlıyayım hep şüphelenirim inanmam yani özetle...

0|0
    0|0
  • lise 2 de ki çıktıgım benden habersiz çarşıya çıkardı bende öğrendikce biraz daha soğurdum bir süre sonra hiç güvenemez oldum sürekli süphelendim ve aklımda sevgiden cok saplantıya dönüştü ve ona karsı olan bütün sevgim bitti :)

0|0
    0|0
  • kimseye inanmam bir konuda , gider ögrenirim işin gerçegini , sanırım sende inanmanın kurbanı olmussun :)

0|0
    0|0
    • ya evet fena oldu da bir kere yaparsın akıllıysan ikincisi olmaz hadi yine yedin üçüncü de gözün açılır ben ikinciye izin vermedim :D

• demekki neymiş 3 diye bişey yokmuş :D insan 2'da anlarmıs zuhaahha :d

• yemek falan diyince de acıktım ha :DD

• onu takip ederim. takip derken, stalker lık anlamında değil. sosyal ağlarını kontrol ederim mesela. "bugün girmedim" diyor, ama ben girmiş olduğunu biliyorum, ondan sonra da arkadaşlığımızı gözden geçiriyorum...

0|0
    0|0
  • Ben hep bir yere uzanarak uyudum hiç ayakta uyumadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaslık seçimine çok dikkat ederim. Herkesle arkadas olmam. O yüzden kandırılma gibi şey yaşamadım.

Yaşadığımda da tepkimin nasıl olacagını kişiler bilir, ona göre hareket ederler.

0|0
    0|0
  • oldu maalesef.

zamanla herkesin gerçek yüzü ortaya çıkıyor.

0|0
    0|0
  • hal ve hareketlerinde

0|0
    0|0
  • hemen anlarım ben

0|0
    0|0
  • onlar bir şekilde kumaşını belli ediyor ama insan anlamıyor işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...