Seven bir erkek bu yüzden soğur mu? :D

Arkadaşlar sorum saçma gelebilir ama biliyosunuz günümüzde hep kızların bu yönleriyle dalga geçiliyo sorum şu, Sevdiğiniz kızıın bıyığının veya kaşının ortasının çıktığını görseniz ondan soğurmusunuz? :D

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• cımbızla döver traş makinesi ile epilasyon yaparım lan isterse rasim ozan sakalı bıraksın hanfendi te allam ya var bizim bölümde böyle tipler yemin ediyorum kız favori bırakmış gördükçe içimden küftrediyorum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Saçma madem eyer öyle biri düşünen varsa erkeklerdede sakal var o zaman o sakal yüzünden erkeklerden ayrılırsınız daha birsürü şey var insan bir şey yaptığında önce kendine bakar :)

0|1
    0|0
  • ne var sanki hiç kıl tüy çıkmıyo kadınlarda...bu kadar ağdayı çam sakızını napıyolar yemeğe mi katıyolar

0|0
    0|0
  • saçmalama gönül nasıl sevmişse gerisi teferruattır.

0|1
    0|0
  • Hiç öyle bir kız sevmediğimden bilemem. :D Ben mükemmeliyetçi biriyim ya. :D Kızın içini,dışını araştırırım.İç derken karakteristik özelliğini :)

0|0
    0|0
  • E hiç kendine bakmıyosa illaki soğursun. Ama o gün işi vardır unutmuştur alamamıştır 1 kereden bişey olmaz görmezden bile gelebilirim.

0|0
    0|0
  • evet nefret ederım ben

0|0
    0|1
  • eğer gerçekten seviyorsa bence soğumaz

hayırdır bıyık bırakmayımı düşünüyon :D

0|0
    0|0
  • benden hoşlanan kızın köpek dişleri çok çıkıntılıydı sevmiyrdum gülmesini istemiyrdum

0|0
    0|0
  • Soğumazmı ya pufffff

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• efendim ne dedün bıyıhmı xdxd ya seni seven böyle sevsin gülüm kim tutar seni aslanım be =)

0|0
    0|0
  • TOP SAKAL BIRAK SEN YAKIŞIR :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...