Kız arkadaşım ile aram bozuldu sebebini anlayamadım

Kız arkadaşım ile aram bozuldu sebebini anlayamadım sizce sebebi nedir? Tanışalı 10 gün oluyor ve 10. Gün beninle arayı bozdu ilk gün gece yarılarına kadar mesajlaştık bana çok tatlısın, şekerim , balım , gibi iltifatlar etmeye başladı tabi bende bu tarz iltifat ettim ikinci gün birbirimizi tanımaya başladık tanıma faslı 2 3 gün sürdü ve birbirimize iyice iltifat edip şaka yapıyorduk 8. Güne kadar sonra bana dediki mesafeli davran falan dedi neyseki gönlünü yaptım ama bundada arkadaş lısteme kafayı taktı neden gizli falan diye oysaki onunkide gizliydi bişey demedim görünür yapıp bütün arkadaşlarımı kaldırdım s tabiki sevindi bu hareketin üzerine oda arkadaşlarını görünür yapmış ve benle beraber iki erkek vardı seslenmedim yinede 9. Gün ise bana kız arkaşlarını neden sildin falan dedi bende ona canım öyle istediği için ve bu arada canım sensin dedim bu laftan sonra bana yine mesafeli davran falan dedi bugün de silmiş beni sizce hata kimde ve hata nedir?

Güncellemeler:
arkadaşlar yardımınız için çok teşekkür ederim benim moralimi düzelttiniz ve doğruyu olanı yapmamı sağladınız aslında benim bu soruyu sormamdaki amaç kendimdeki hataları görüp ders çıkartmaktı ve bende dersimi aldım uzun lafın kısası kimsenin götünü gereğinden fazla kaldırmmak gerekiyormuş

0|0
89

En İyi Kız Görüşü

• seni elde edene kadar seni sevdiğini sanmış.

elde ettikten sonrada tutuşmuş... çünkü aslında mesele sevgiden öte, elde etme isteğidir.. malesef günümüzde çoğu aşklar böyledir.

1|1
    0|0
    • söylemesi ayıp ama yani orusbu aşkı desek doğru olur

En İyi Erkek Görüşü

• panpa kızın her dediğini yapan ezik sümsük bir model çizdiysen kız soğmuştur fazla layakıt davramısın belliki o sil dediyse silme karaterini göster memnun olmasa bile karakterini sergilemen ona çekici gelir..vel hasılı kelam kızın üsünüte düşmeyi felan bırak...ilgisi kadar ilgi göster.

0|1
    0|0
    • aslımda bende silmeyi süşünüyordum onun demesi de isabet oldu ama keşke inadına silmeseydim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• evet insanları fazla poh pohlama . tepene çıkarlar. bırak ne yaparlarsa yapsınlar :) gereğinden fazla değer verme

0|1
    0|0
  • bence bir psikoloğa görünmeli. :)

0|1
    0|0
  • O kız ucmus bosver sen onu kafanı yorma yoksa onun gibi delurirsin:))

0|1
    0|0
    • bir erkeği kendine aşık edip sonra bırakıp gidene ne denir

• Kız arkadaşlarını silmekle şüpheli duruma düşmüşsün bence o sana sil demeden silmeyecektin

1|1
    0|0
    • şakasına demişti onu ama konuşmadığımı biliyordu hem

• Senin gözünde öyle çünkü ona farklı gözle bakıyorsun dışarıdan birisine sor bakalım birde

• haklısın

• BAŞKASINA AŞIK olmuştur :D

0|1
    0|0
  • SENDEN AYRILMAYA CALIŞIYORDUR :dD

0|1
    0|0
  • belkide bahane arıyor ya da sen üstüne alındın

0|1
    0|0
    • neyi üstüme alınacağımki herşeyi alttan aldım oda hersorduğum soruya öyle istiyorum da ondan , işte gibi cevaplar veriyordu

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadın modeli karmaşıktır boşver nasıl olsa anlayamazsın, bırak bakalım ne yapıcak ? çok fazla taviz vermeseydin arkadaşlarını silecek kadar..10 gün çok uzun bir zaman değil yani belkide vazgeçti.

0|1
    0|0
    • eğer benim gibi her istediğini yapacak erkek bulursa öpsünde başına koysun benden vazgeçtiyse o kız evlenecek erkek falan bulamaz zaten belki götünü fazla kaldırdım

• Kadın milletine ilgi göstermezsen şikayet ediyor, gösterirsen götü kalkıyor.. herşeyin fazlası zarar dostum kişiye göre dengeyi bulmak lazım.. Evlilik için eskilerden bir yakınım şöyle derdi.."Erkeğin pipisiyle bile bile başına açtığı bir dert" ama işte olmadanda olmuyor kadınlar hayatta öyle işte yalan dünyada çekiyoruz bari öldükten sonra sonsuz bir hayat varsa huzur bulmak lazım :D

• aferin en iyi sonucu çıkarmışsın :D

0|1
    0|0
  • dengesiz bence kız arkadaşın

0|1
    0|0
  • Sanal olan hiçbirşey gerçek olmuyor üzülme gerçek olan bir durum olsa idi üzül derdim o yüzden belli bir yüzyüze görüştüğün doğal bir arkadaşlık olsa eyvallah sanal olan herşey sanal gibi gelip geçer üzme kendini..

0|1
    0|0
  • siktir et sana kız mı yok.

0|1
    0|0
    • doğrusun sülalesinde benim gibisi var mıacaba.onu merak ettim

• Kızda RH lık sorunu var kardeşim.

0|1
    0|0
    • O ne oluyor kardeş açıklarmısın tahmin ettim bişey ama doğrumu bilemedim

• bağlandım bile ilk gün ben uzak davranıyordum beni kendine bağladı sonrada bırakıp gitti

• 10 günde olmaması lazım böyle bir durumun bende 8-9 ayda zor baglanan bir karakterim bu nedenle bile ayrılıgım oldu öyle düşün 10 gün hiçbirşey

• 0|0
    0|0
  • adet gününe denk gelnişsindir hiç konuşma o yine sana dönecek bak görürsün

0|1
    0|0
Yükleniyor...