Erkeklerr size zahmet bir bakarmısınızzz ?

18 yaşında 1.75 boy 56 kilo kumral uzun saçlı biri , güzel sempatik yapıda, yaşından fazla olgun, ilişkilerinde utangac ama arkadas cevresinde son derece atılgan,sporcu(voleybol) bir kız için neler düşünürdünüz?

Güncellemeler:
karakter son derece iyi alçakgönüllü kendini bilen insanlarla iletişimi kuvvetli merhabet sahibi ailesini sayan vb

0|0
1|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Öyle bir kıza aşık olmuştum. Sonra onun ahlaksız yanını gördüm. Artık iki cihanda da benden uzak olsun diyorum onun için.

Bana karşı tatlı dilli olsun, aşık olma işini bana bıraksın.

0|0
    0|0
  • çok ayıplarım kusura bakma..ben arkadaş ortamında çekingen ilişkilerinde çekingen olmayan bir kız isterim..

0|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın kulağa hoş geliyor da bunları onun ağzından değil başkasının ağzından duymak daha gerçekci olur... ;)

0|0
    0|0
  • Aferin devam et..

0|0
    0|0
  • o zaman ben sana bayıldım..haydi gel benimle ol göreyim plakanı

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter mantıgının hakim oldugu bir yerde bu saydıgın seyler kalp kiriz gecirtir coguna :)

0|0
    0|0
  • kendi yorumların oldugu için iş farklı:D utangac olması güzel ama belkide ona ulasılmaz da yapıyor olabilir ona dikkat etmek laızm onun dısında zayıf boyu iyi ve gülücükler acıyorsan iyi düşünürüm ne cevap almak istediğinede baglı..

0|0
    0|0
  • güzel derim.

0|0
    0|0
  • BENCE HER ERKEĞİN ELDE ETMEK İSTEDİĞİ BİR BAYANSINDIR AMA ÇEKEİNDİKLERİ İÇİN YAKLAŞAMIYORLAR YANİ ANLAYACAĞIN SE4NİN KAŞAR OLMADIĞINI BİLİYORLAR ..

YANİ GEL DESEN 100 TAN4ESİ GELİR İYİ KULLAN :)

0|0
    0|0
  • eski voleybolcu sevgilim gülşahı sayende anmış oldum. o unutulmaz günlerim için kendisine buradan tşekkür eder esenlikler dilerim

0|0
    0|0
  • Allah derim başka ne diyelim :DDD

0|0
    0|0
  • amaç nedir iltifat almak sanırım bu işe yarıyormu peki gerçek hayatında sana bişeyler katıyormu yoksa sadece egonu tatmin etmek içinmi

0|0
    0|0
  • görmeden bişey söyleyemem belki pörtlek gözlü kemerli burunlu uzun çeneli çarpık dişlisin görmem lazım

0|0
    0|0
    • baya güldürdün vallahi :)))))) saydıklarının hiçbiri yok allahıma şükür :))) anladımm

• kılçıksızından yarım kilo alayım...

0|0
    0|0
  • biz melekten bahsetmiyoruz demi :D

0|0
    0|0
  • Gelsin Evlenelim :D

0|0
    0|0
  • süper derim daha ne olsun bende voleybolcuyum hakemim aynız amnada :))

0|0
    0|0
  • Daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • Ideal diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • sana mı gülsem verilen cevaplaramı bilemedim :)

0|0
    0|0
    • merak ettim erkeklerin gözünde nasıl bu tip kız

• elinin yarısı yirmi beş oda bizde yok bacı ne düşüncez allah sahibine bağışlasın :D

0|0
    0|0
  • guzel dusunurum bn

0|0
    0|0
  • çok güzelsin sevişek mi :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Kız işte :D

0|0
    0|0
  • Oltayi attin birzdan sazanlari toplarsin (((:

0|0
    0|0
  • bence evden çıkma bu soruyla hiç otur evde sen =)

0|0
    0|0
  • ah şöyle sevgilim olsa derim

0|0
    0|0
  • bunlar göz önüne alındığında her şey iyi ama önemli olan karakter..

0|0
    0|0
  • bu ne ya tam hayallerdeki kızı anlatmışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyunu çok sevdim kısalt onu bebeğim.

0|0
    0|0
    • ahh keske kısaltabilsemm canımm benim malesef kısaltamıyorum ama 1.75 işte

Yükleniyor...