Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız ? Çapkınlıqından mı yoksa gerçekten hoşlandıqından dolayı mı ?

Hoşlandıqım çocuqun sevqilisi vardı ama qözleri bendeydi yakın zamanda sevqilisinden ayrıldı çok üzüldü kendisi çünkü sevdiqini söylüordu ama qözleriyle de beni rahatsız ederdi.Ayrıldıqını ben biliordum ama o bildiiqmi bilmiordu benim yakınım da arkadaşlarına ayrılık hakkında sizlerle konuşacaqım ayrıldk ya şeklin de yanındakilere söyledi ben umursamadım. Ve ben bu çocuqun bana karşı olan hisleri çapkın olduqundan mı yoksa qerçekten bir şeyler var mı anlamıorum ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• selam, o kadar saçma sorular varki, hayat mı yoksa insanlar mı saçmalıklarla dolu, bazen şaşırıyorum! Giyeceği iç çamaşırına karar veremeyeni de görürsem şaşmam..

Soruna gelecek olursam, zaten başlı başına sorun...'' Ayrıldıqını ben biliordum ama o bildiiqmi bilmiordu '' yazmışsın. Devamında ise,

''benim yakınım da arkadaşlarına ayrılık hakkında sizlerle konuşacaqım ayrıldk ya şeklin de yanındakilere söyledi ''.. Bu ne perhiz , ne lahana turşusu! Hangisine inanalım ?

Bildiğini bilmiyorsa, arkadaşlarının yanında niye sözleme gereği duydu? Madem unursamadın, buraya niye taşıdın bu mevzuyu? Sevgilisini tanıyor musun?

Gerçekten bir şeyler var arkadaşım..

Bir erkek, bir kadını gerçekten seviyor ise, yanında o varken asla bir kadına BAKMAZ..Senin belirttiğin şekil üzere bakmaz. Bakıyor ise, o erkekten erkek olmaz..Bir insanın önce kendisine saygısı olmalı.

0|0
    0|0
    • umursamadım ama ona karşı içim içimi yedi onun ne yaptıqını da anlamaya çalışıorum ki sizin de dediğiniz gibi hem sevdiqi olduqu halde hemde başkasına bakıosa o erkekten erkek olmaz .s

Erkekler Ne Diyor 1

• mutlaka biraz hormonal olduğu belli. yanındakine aşık karşıdakine bulaşık. ama hangimiz değiliz ki

0|0
    0|0
    • pisliksiniz işde

• değil mi doğru insan değil doğru olsaydı şimdiye bir şeyler olmuştu .s

• hey anlayan bir kız :) zekisin

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrıldıktan sonra üzülürken bile gözleri sende mi? Belki yanlış anlıyorsun ya da ayrıldığı kızı seviyorsa sana sadece hoşlandığı için de bakıyor olabilir. Bir erkeğin hoşlanması önemli değil, hoşlanmak normaldir erkek için... ama asıl sevmeleri zor işte...

0|0
    0|0
  • Sevgilisinden ayrılıpta üzülen bir çocuk ve aynı zamanda sürekli gözü senin üzerinde dolaşan bir çocuk... Sevgilisini de sevdiğini sanmıyorum. Onunki sadece alışkanlıktır ve bundan mahrum kalınca ufak çaplı bir üzüntü yaşamıştır. Seni de sevdiğini sanmıyorum. Gözüne hoş gelen bir çekiciliğin vardır ve bu çocuğun dikkatini çekiyordur. Özetle;çapkınlık.

0|0
    0|0
    • çapkın olduqunu duymak ne kadar acı

Yükleniyor...