Erkeklerrr.. unuturmu ?

Bir erkek bir kızı gerçekten sevdiyse onu yıllar geçse bile unuturmu ? Ya da unutmaz peşinden mi koşar. Ya da başkasını mı sokar hayatına?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• unutmaz. İlk aşkımı hala unutmadım platonik olmasına rağmen.

1|0
    0|0
    • hayatına başkaları girdimi

• İletişimimiz hiç kopmadı zaten nasıl olduysa hep iletişim halindeydik. Sonra bir baktım aynı fakültedeyiz :D :D sevgili olursak o büyü bozulur bence arkadaşlığımız daha iyi. Ayrı dünyaların insanıyız :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Başkasını sokar hayatına..

1|0
    0|0
  • erkeğin kızın peşinden koşması için bu kriter olamaz..ben unutmayacam sevdiğim kadını ama peşinden de koşmam.ben basit bir insan değilim..o koşsun benim peşimden..Allahın köylüsüne kalmadım..kendime yeni bir aşk arıyordum ve buldum.israilde kız arkadaşım var ve ona sahte sevgi mesajları atıyorum..duygularıyla oynayacaksın insanların..sana yapılan şeyi başkasına yapacaksın..

1|0
    1|0
  • her şey gelir geçer

1|0
    0|0
  • mezara girene kadar unutmaz z

1|0
    0|0
  • Ben 2006da birine aşık oldum 2007de ayrıldık. Unuttum denemez hala hatırladıkça içim sızlıyor azda olsa ama alışıyosun. Eğer aşık olduysan hafızanı kaybetmeden unutamazsın. Bunun erkeği kızı olmaz.

1|0
    0|0
  • peşinden koşmadım ama hala unutmadım iyi olmasnı istiyorum ondan haber almak istiyorum bazen ama çok uzaklarda

1|0
    0|0
  • eğer gerçekten sevdiyse sadece erkek değil kadınlar da unutmaz.

1|0
    0|0
  • Unutmaz unutamaz taki herşeyi unutturacak birine aşık oluncaya kadar

1|0
    0|0
  • unutmaz insan saten kaç kere aşık olur

1|0
    0|0
  • kesnlkle unutur bu kadar kız varlığında unutmamak elde değil hatrlamak isterdm ama

1|0
    0|0
  • İçinde bir ukte kalir ama zamanla baskasina gider

1|0
    0|0
  • sevdiyse unutamaz

1|0
    0|0
  • Hayatına başkası girse mutlu görünse bile unutamaz bence...

0|0
    0|0
    • Peki sevdiği kız zamanında çok üzmüşse. Yinede unuturmu

• aynımı demek istedim :))

• Evet aynı :)

• unutmayanları gördüm unutanları gördüm karışık kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • Unutmaz asla ama yaş ilerledikçe bir gün karşılaşırsalar cıkaramaya bilir onu ve hayatına tabiki biri sokar onunla,mutlu olmaya çalışır giden gitmiştir zaten yas tutmanın ne gereği var ama asla unutmaz bundan emin olabilirsin ;)

1|0
    0|0
    • Peki sevdiği kızı zamanında üzmüşse. Kızda bu yüzden ayrılmışsa. Kız da gerçekten seviyordu ama üzdü sevdiği kızı...

• Olabilir unutmaz geçmiş geçmişte kalır ama unutmaz tabi gerçekten sevmişse

• unutmaz !

aradan 12 sene gecti hala her an aklimda, kahretsin unutamadim !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onu mutlu eden bir bayan çıkarsa karşısına diğerini öyle çabuk unutur ki... Erkek ayrılır, bir süre üzülür sonra aranmaya başlar... Unutamaz, unutulamaz... yok öyle bir şey.

0|0
    0|0
    • Gerçekteen seviyorsa ama tamam başkası girebilir hayatına ama unutur mu diyosun bunlara rağmen

• Öyle şeyler söylenir ama bunlar aşırı genellemeler. Mantıken de doğru şeyler değil. Adam nikah masasında diyelim 'eskiden bir kızı sevmiştim' diye düşünebilir mi ya da bebeğini eline aldığında 'ulan bir kızı sevmiştim, bu çocuk ondan olsaydı' diye mi geçirecek içinden. Kadınlar gibi değil ki erkekler, onlar için hava hoş. Hele de kadını üzen bir erkeğin hayat boyu onu hatırlaması, olacak iş mi?

• Bu kadar acımasız olmaz bence. Aklının bir kösesinde olur hep

Yükleniyor...