Kim haklı? çıkmazlardayım

öncelikle sakın laf olsun diye, puanınız yükselsin diye bilmem ne cevap yazmayın bana. kendinize başka bir kurban seçin

neyse uzamayayım geçen sene abimin ailesi bizim evde kalıyordu bir gün ben bilgisayar başındayken yengem çekmeceyi açtı rimel çıkardı sonra benim üstüme yürüdü bu rimeli sen mi aldın diye. ablam oriflame bir alana bir bedava kampanyasıyla rimel almış birini buna vermiş. yani kendinin bile olmayan şey için evimde hırsız muamelesi gördüm. sonradan ablamın olduğu anlaşıldı hani aynı ya. bu da kendisinin sanmış. çocuk olsam bir derece ama 17 yaşındaydım o da 26! o gün bu gündür yengemden nefret ederim şimdi ben bunu anlattım ama aklıma gelmeyen başka şeyler de var. Şu an bunun kuzeni bişeyi bunları okuyordur eminim. annem çok kincisin diyor ama her şey ortada...

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Bence insanları 1 hatada genelleme. Zaten insanoğlu nankördür devamlı iyilik yap yap yap 1 kere bir hata yap o iyilikler hemen silinir.

Nefret etmek sana bir şey kazandırmaz. O senin terkedebilecegin ya da bir kaç kere görüp sonradan hayatından çıkaracagın insan değil. Abinin eşi..

Onu hep göreceksin, hayatında hep var olacak o. O yüzden nefret etmek yerine yanlışlarını düzgün bir yolla söyle ona ve fazla samimi olma en güzeli budur.

1|0
    0|0
    • haklısın ama dedim ya sadece bu değil bunlar annemin arkasından da küçümseyici bakışlar atıyordu bir ara bak sinirlendim şimdi

• Teşekkürler.

• ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• annen doğru demiş

1|0
    0|0
  • Bu bir hatıra mı soru mu ?

0|0
    0|0
  • sne haklıısn onun niyeti kötü başka bir açığını bulsa reklam edecek tipten akıllı ol uzak durmaya çalış sırrını asla verme

1|0
    0|0
    • :(

• yanlışmı teşhis ama aniden bunu diyen biri hemde kırıcı bir şekilde bu davranış normal değil

• sen haklısın.net

1|0
    0|0
  • Mıllet nelerle uğrasıyorya =)

0|0
    1|0
  • Haklısın fazla da uzatma sonuçta aile

1|0
    0|0
  • soru kalkar demedi deme

0|0
    0|0
    • niye kaldırılsın yahu yanlış bir şey mi yaptım

• Sen haklısın, hiç çıkmaza girme.

1|0
    0|0
  • kadın kinci olmanı sağlayacak kadar varmış ayıp bee rimel için degermi

1|0
    0|0
  • yavrucan daha yaşın ne başın ne sen önce bir büyü ondan sonra insanlardan nefret et

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yengen tırnak kadar bir olayı sorun haline getiren pislik bir insan.

1|0
    0|0
  • Hata yapanı affetmiceksin yoksa gelir yine ağzına sıçar. Doğru yoldasın devam.

1|0
    0|0
    • aynen ama artık düşman gibi değil de bir şekilde uzak durmanın yolunu arıyorum :(

• Öffff harbiden abuk subuk bir cevabı hakediyorsun ya

0|0
    2|0
  • Ben haksız olayım mesele kapansın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...