Biriyle sevgılı olmadan bıten duygular,herşey? tesellılerınızı beklıyorum

avm nın buz pıstınde tanışmştık,her sey ıyı gıdıyodu sonra benı kızdırdı bı sekılde bende mesajlarına aramalrına yarımgun boyunca cevp vermedım,piste gıttım onu gordm konuşmak ıstedı konuşmadım,ama yınede yuzune bakıyodum,veonunla o gun de olsa o haldeyken beraber cıkmıştık avmden,bana kendınden soguttun demıstı ve gıtmıştı, akşam aradıgında sınırden oyle dedım dedı, aramız hala soguktu barısmıyoduk bı turlu ama o benı ıkna etmk ıcın ugrsıyodu,benı sevdgnde sölemıştı 1kere, sonra en son piste geldıgımde o yoktu aradım nerdesın dedım ısım var falan dedı bende o an kı sınırle yuzune kapamıştım telefonu, kapayış o kapayış, akşamleyın hatamı anladıgımı herseyı unutalım dedım ama cevap vermedı gordugu halde, 3gundur ust uste yazdım cevap vermedı bıle, hayır tamam htalıyım ama ben ona en azından yazıyodum o sımdı nasıl boyle olabılrı? bıde tweeterıne mesaj atsam stresım gıder ama gt yemıyo falan yazmıştı,bende yazdım konşmmkta kararlıımısın dıye yok tık yok cocukta. bende sınırlendım dedım degmezsın dedım ve sıldım herseyden bı tek whatsaapta var.. şimdı ben yıne h.sonu gıdıcem onu gorucem sızce nasıl davranmalıyım gerı donmesı ıcın falan olsun..Bıde baana cevap vermıyosun bu terbıyesızlık dıyodu kendısı 3 gun yazmadı bu ne ozaman sevıyorum dıyo cevap vermıyor. aynı ortamda bulununca napmalıyım?*

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• yerinde olsam onunla tekrar görüstügümde veya bir araya gelirseniz bence sakinligini koru normal davran ve en önemisi cok fazla üzerine kesinlikle düsme sen hata yapmis bile olsan kendisine adim attin simdik o geri yazmiyorsa sende yazma kesinlikle üzerine fazla düsme bir kac gün arama yazma sorma gördügünde normal davran bak nasil düser üzerine kendi tecrübem ;)

0|0
    0|0
    • Sizinki nasıl olmuştu hemen dönmüşmuydu

• Peki bunu denicem sizi ekliyorum gelişmeleri mesaj atarım:)

• tabii cok sevinirim büyük sabirsizlikla bekliyorum ;) bana kesinlikle bildir :)))

Erkekler Ne Diyor 1

• Oh iyi olmuş. Sizin gibi kezbanlara bu yarar aferim çocuğa.

0|0
    1|0
    • İnşallah bir gün senin basina da gelirde yerin dibine sokulursun sizin gibi teşkolar anca kezban derler uza git surdan

• Defol la hala yorum yazıyor angus

• Lan senin lafınla mı gideceğim, babanın malı mı gerizekalı? :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence aynı ortamda bu kez sen kaale alma. İlk sen onu peşinden koşturmuşsun, şu an o koşturma derdinde gibi görünüyor. Ki zaten koşturuyorda. O kadar aramalarına cevap vermediği için sende umursamaz davran kesinlikle bu kez o dönecektir.

2|0
    0|0
Yükleniyor...