Günde en az 1 saat yürüyüş faydalı olur mu ?

Hiç spor yapamıyorum sınava hazırlanıyorum okula giderken toplam 1 saat yürüyorum genetik olarakta yesemde kilo alamayan biriyim ama selülitim olsun falan istemiyorum günlük en az 1 saat yürüyüş faydalı olur mu?

0|0
10|45

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir şey yapmamaktan iyidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Selülit için yeterli olmaz.

1|0
    0|0
  • Olur tabiki ama tempo olacak

1|0
    0|0
  • Ewet kesınlıkle ama duz bır yolda yurumeyeceksın hafıf hızlı tempoda kalın olarak gıyınmıs vazıyette ınıslı cıkıslı bı yolda yurumen cok faydali.

1|0
    0|0
  • okulun duz ayak bır yerdeyse ucuz yollu bır bısıkletr al onla gıdıp gel en guzel sey bısıklettır hep pratık hem yorulmasszın hemde ısnı fazlasıyla gorur

1|0
    0|0
  • sevgili arkadasım ben kick boxcuyum spor dallarında iyi bir sporcuyum tabiki saglik senin icin cok iyidir 1 saat yürüyüs yapacagına 10 dk hafif tempolu kosu yapa bilirsin kendini zorlamadan kosunu bitirdikten sonra geri kalanını yavaş yavaş yürüyüsünü yapa bilirsin bunun sana zararı olmas aksine faydası olur 4 hafta dene ondan sonra hak vericeksin bana

1|0
    0|0
  • Yürüyüş faydalı olur ama belli bir hızda, o hızı hiç düşürmeden yürümelisin.

1|0
    0|0
  • Yuruyus en temel spordur.

Hafif tempolu yuru birazda spor yapmis kadar olursun.

1 saat ideal bir zaman ki yolda yurumeyle kosu banti arasinda fark var.

Senin yaptigin daha saglikli ve zor olani.

1|0
    0|0
  • Olur günde 20 dakika yürüyün diyolar reklamda sen bide dönüşüde say 2 saat Yrüyosun fit olmaya dewwam edersn..

1|0
    0|0
  • 1 saat yürücene 20dk koş.

hem zamandan kazanmış olursun.

1|0
    0|0
  • dünya sağlık örgütü günde 20 dk tempolu yürüyüşle kalp damar hastalıklarının yüzde 50 oranda azalabileceğini söylüyor. gerisini sen düşün artık

1|0
    0|0
  • Seluliti engellemeye yeter mi bilmiyorum ama sport olarak az.

1|0
    0|0
  • günde sabah erken 1 saat spor yap ( yarım saat yürü yarım saat koş)

sonra eve gel ılık su iç ve meyve ye 1 hafta sonra farkı anlayacaksın ;)

tutmazsa gel yanıma :D

1|0
    0|0
  • yok olmaz...

1|0
    0|0
  • yürüyüşünü yap ama yeteri kadarda su tüket günde (2 - 2.5 lt )

1|0
    0|0
  • tbıkıde her gun yuruyus yapmanız saglık acısından faydalı dvm edın bırakmayın derım

1|0
    0|0
  • 60 dk lik işi 30 veya 20dk ye dusurecek hizda gitmediğin surece pek etki etmez yurumen

1|0
    0|0
  • yürüyüş şart mutlaka yürünmeli

1|0
    0|0
  • Yapılan her egzersizinin faydası olur ama önemli olan aldığın ve verdiğin kalori oranıdır.

1|0
    0|0
  • bütün vitrinleri gezmeden olmaz

bide elinde mutlaka iphone olsun wassabda mesajlaşa mesajşlaşa git daha faideli olur

0|0
    1|0
  • Fazla bile gelşr

1|0
    0|0
  • yeterde artar bile beslenmenede dikkat et

1|0
    0|0
  • yürüyüş insanı gençleştirir

1|0
    0|0
  • Günlük bazında zaman olarak bir şey diyemem ama uzmanlar insanın sağlıklı bir metabolizma ve dinç bir vücuda sahip olabilmeleri için her gün en az 4 km yürüyüş yapmaları gerektiğini söylüyor. Sende bu hesaba uyarsan yavaş yavaş selülitlerinden kurtulabilirsin.

0|0
    0|0
    • şuan yok ileride olmasını istemiyorum bu yuzden faydalı mıdır diye sormak istedim

• Kesinlikle faydalıdır. Şu an gençsin ama beli bir yaştan sonra spor olmadıkça deri altında yağ birikmeye başlar. Bu yüzden şimdiden önlemini almanda fayda var.

• teşekkürler

• olur neden olmasın onun haricindede evde fazla hareketsiz kalmamaya çalış :)

1|0
    0|0
  • Otur dersine calis :-)

1|0
    0|0
  • Bi saat iyi bir zaman kararlı ol bu tutumunda bence..yürüyüş iyidir.hafif Tempoda koşman daha iyi olır

0|0
    0|0
  • hiç yoktan iyidir

0|0
    0|0
  • selülite faydası vardır ama selülitsiz kadın nadir bulunur rihanna da çok fazla var yinede taş gibi diyebilirim

0|0
    0|0
  • matematıge calısırsan selulıt azalıyomus

0|0
    1|0
  • Kiminle yürüdüğüne bağlı :p

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabi ki de olur ama yaşın küçükse ve zayıfsan kendini yormaya hiç gerek yok,hatta hakkın yok.

Bir yandan sınav stresleri okul şu bu derken birde her gün 1 saat yürüyüş yaparsan hem bünyen hem de beynin bitkin düşer.

1|0
    0|0
  • hemde çok.

0|0
    0|0
  • Yakacağın anca 250-300 kalori falan onu sen bilirsin ayreten yürüyüş hafif bir aktivite ben olsam ek olarak spor salonuna da giderim

0|0
    0|0
  • OLur canım olur.sen elinden gedliğince gittiğin her yere yürüyerek gitmeye çalış.ben lise sondayken dershaneye okula staja hep yürüyerek giderdim ve baya kilo vermiştim.

0|0
    0|0
  • Olur ama o okula giderken yaptığın yürüyüşlerin pek faydası olmaz. Hem tempolu yurumemis olacaksın hem de üzerinde agirliklar olmuş olacak.

0|0
    0|0
  • Tempolu olmalı

0|0
    0|0
  • bence olur tabi neden olmasın

0|0
    0|0
  • Faydalı olduğunu söylüyorlar.. :)

0|0
    0|0
  • evet ama okula aç karnına ve tempolu bir biçimde yürüyerek git. daha iyi tokdin atarsın

0|0
    0|0
  • Olmaz olur mu. Önce yavaş yavaş, sonra tempolu yürü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...