Geleceği gören insanlara inanı mısınız?

On sene once çalıştıgım yere bı kadıngeldi.onu tanıyanlar gizlediğin sakladıgın seylerı de bıldıgını anlattılar.yanına cagırdı benı yuzume bakarak hayatımla gelecegımle ılgılı bıseyler soyledi.evlenecegım adamın belirgın bı özelliğini söyledi.etkısınden kurtulamıyorum.o zamanlar ınanmamakla bırlıkte aklıma kazınmıs.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gayb, duygu organları ile veya hesap ile, tecrübe ile anlaşılmayan şey demektir. Gaybı ancak Allah bilir. O, Âlim-ül-gayb [gaybı bilen]dir (Haşr 22) ve Allâmül-guyûb [gaybları en iyi bilen]dir. (Sebe 48)

Bu konudaki birkaç âyet meali şöyledir:

(Allah’ın, gaybları en iyi bilen olduğunu hâlâ anlamadılar mı?) [Tevbe 78]

(De ki: Gaybı bilmek Allah’a mahsustur.) [Yunus 20]

(Göklerin ve yerin gaybı Allah’a aittir.) [Hud 123, Nahl 77]

(De ki: Göklerde ve yerde gaybı Allah’tan başka bilen yoktur.) [Neml 65, Hücurat 18]

Gaybı Peygamberler de bilmez. Bu konudaki birkaç âyet-i kerime meali şöyledir:

Yazının Devamı: link

0|0
    0|0
    • gayb bilinmeyen alem yav bu durumla alakası yok. rüya tabirlerine inanmaz mısın bunların hepsı ayrı konular karıstırmayalım.

• şirk Allah tan başka bırseyı üstün tutma işidir.ya nerden girdin sen bu konuya.tamam arkadasım kendince yaptın görevini ama konuyla alakasız konusuyosun be:(

• ne halin varsa gör ya :D

Erkekler Ne Diyor 8

• gelecegi Allahtan başkası bilemez kaç paralık insanda gelecegi bilecek gelecegi bilse kendi dünyanın en zengin insanı olurdu dolandırıcı insanlara inanma yok ben kafirim Allaha inanmıyorum diyosan bişey demiyorum

0|1
    0|0
    • Ne kafirliği ben elhamdülillah müslümanım.ama görmek yerine yorumlamak mı desem...benden para falan ıstemedı kı.zaten cok küçüktüm.halı vaktı de yerındeydı ayrıca.sezgilerinin kuvvetli olması mı diyim ne bıleyim...

• sen bilirsin ben sadece bir müslüman olarak vazifemi yaptım ve uyardım istedigine inan sonuçta her kes kendinden sorumlu :)

• Geleceği görmez ama tahmin üzerinedir o kadın çok iyi psikolojik tahlil yapar mağrıfetnameyi oku senin yaklaşık olarak neyi sevdiğini neyi sevmediı anlatır insanın içi dişina yansır o bunu görmüştür

0|0
    0|0
  • ben olsaydım bir şamar patlatır bunuda gördün mü derdim kesin ama derdim :D

0|0
    0|0
  • Geleceği görse peygamberliğini ilan eder lan adam... = ) İnanmayın böyle şeylere...

0|1
    0|0
    • sana göre nostradamus peygamber o zaman ://// ne diyim

• peygamberlerde bilemez gelecegi

• nostradamus 500 yıl sonrasıyla ilgili totosundan uyduran ve saallladığı 100 lerce palavradan sadece birkaçı tutmuş olan bir şaklaban...herneyse yaw sen neye inanmak istersen ona inan...

• saçmalık bunlar cahil olmayın lütfen

0|1
    0|0
  • geleceği görmek mümkün değildir ancak izafiyet teorisine göre geleceğe gidilebilir

0|0
    0|1
  • Öyle bir olay yok arkadasım rahat ol sen

0|0
    0|0
  • benimi tarif etti yoksa :))))afsfadsf

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• inanmam asla

0|0
    0|0