Eşimin yakın arkadaşıyla arasını nasıl açabilirim?

Eşimin çocukluktan beridir yakın arkadaşı olan birisi var. Ama ben onunla görüşmesini istemiyorum. Çünkü eşimin sandığı kadar iyi birisi değil. Eşim herkesi kendi gibi zannettiği için çocukta art niyet görmüyor. Ama arkadaşı özellikle para konusunda eşimi çok kullanmaya çalışıyor. Eşim o işsiz kaldığı zaman sırf para vermek için onu taksi olarak çağırırken (arabası vardı) o eşim aylarca işsiz yattığı zaman bir kere arayıp da ihtiyacın var mıdemedi. hatta borç istedi. çocuk hani yüz versek en yakın arkadaş vs dinlemeden eşimin kardeşine falan iş olacak tipte birisi. Eşime anlatıyorum sürekli daha bir dikkatli olmaya başladı ama ben yinede tamamen görüşmeyi kesmelerini istiyorum. Ne önerirsiniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şirret biri değilsin anladığım kadarıyla, onun için önerilerimi kendime saklıyorum şimdilik ve boşver, takılsınlar. Acısı çıkınca akıllanır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sonuçta anlamış eşin ve kesmeye başlamış yavaş yavaş bence kendiliğinden olur o

0|0
    0|0
  • Kendi darbe yemeden bırakmayacakdır boşuna uğraşma bir nüsibet bin nasihatten iyidir meselesi ..

0|0
    0|0
  • Allaha havalet, sen bir şey yapma. Bol bol dua et doğru yolu bulur.

0|0
    0|0
  • eşinin ikna olcağını sanmam belki sen farklı rafatsızlıklarını dile getirirsen olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yasacak seyi vardir bunu engelleyemezin. Size aile olarak zarar vermemesin ama arkadaslina biseyde diyemesin sanirim

0|0
    0|0
  • bence görüşmelerini engellemek, doğru değil.

her insan doğruyu/yanlışı kendi görmek anlamak ister.

siz de gördüğünüz yanlışları eşinize söyleyin

kendisinin görüşmeme kararı vermesi daha doğru olur

0|0
    0|0
  • benim eşimin de var öyle arkadaşları..ben bu konuda bişey de diyemiyorum..bazı şeyler yaşaması gerek.kendisi birebir anca öyle soğur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...