Sizce 2.yarı ne olacak ??

Sizce 2. yarı neler olacak Galatasaray cidden eksiklerini gidermeye başladı ve bence çok daha altarnetifli bir kadro oluşturdu gibi siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• iyi ama takıma alışma süreci olacaktır ve çok mücadele etmeleri lazım puan kaybettikçe fener şampiyon olur gibi maalesef:(umarım böyle olmsaz şans bizden yana olur ve her maçı kazanırız kazanmasakta o hırslı mücadeleci takımı görmek istiyorum artık ya...

1|0
    0|2
    • bravo 2 sene önce oynadığımız futbolu istiyorum fatih terimin ilk geldiği ve her maçı domine ettiğimiz sezon 2 kere şampiyon olduğumuz sezon futbol anlamında muhteşemdik.ayrıca o muhteşem mücadeleyi sadece şamp. linde oynuyor takım ama ligde biraz da basite kaçıyor maalesef

• evet o mücadele sanırım 2 kere şampiyon olup terimde gidince saldılar kendilerini doyumluluk geldi ama olmaması gereken ve profesyonellik gerektiren bir spor dalı bu futbol..taraftar hep başarı ister hırs mücadele göze hoş gelen futbol ister.şahsen kazanamasakta o istekle pres yapan mücadeleci oynayan takımı göreyim mutlu olurum üzülmem ama yok bu sene kötüler maalesef bu sene şampiyonluk zor gibi ve türkiye kupasını alırız gibide şampiyonlar liginde chealse maçlarıda zor geçecek biraz.

• olsun o da renktaşımız :))) +1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray şu anda açık ara Türkiyenin en büyük takımı2 yıl üst üste gruplara çıkıp avrupanın en başarılı takımları arasında şu anda defalarca şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı avrupadan kupalar getirdi Türkiye sınırları içindede en çok kupa alan takım oldu yani anlıcan Türkiyenin en büyüğü Galatasaraydır. Galatasaray bitti demeden hiç bişey bitmeyecek 2. devre puan farkı kapanır şampiyon oluruz 4* yıldızı takarız bunlar çocuk oyuncağı kolay şeyler bu taraftar artık Şampiyonlar Ligini istiyor

0|0
    0|2
    • bir galatasarylı olarak hepsine katılıyorum ama 2.yarının bu kadar kolay geçeceğini düşünmüyorum.

• bıraksalar o kadar kolay gececekki yok saçma yabancı kısıtlaması yok bariz hakem hataları bunlar hep işin pazarlama yanı anlıcan para yanı yoksa Galatasaray su anda Türkiyeyi kendi sınırları içinde domine etmişti yıllardır

• Galatasaray arada puan kayıpları yaşasa da iyi performans gösterir ve ikinciliği korur diye düşünüyorum. Aradaki puan farkı, kadrosunun lige göre oturmuş olmasi, tek kulvarda mucadele edecek olmasi ve tüpcu federasyonunun da yardımıyla şampiyon fenerbahçe olur.

0|0
    1|1
  • aldıkları oyunculardan sadece alex ilk 11 de oynar gerisi ziraat kupası oyuncuları. Şampiyon Fenerbahçe geri kalanı sıralamayı yapsın

0|0
    0|3
    • tabi oyuncuları yeni göreceğiz iyi olup olmadığını bilmiyoruz ama en azından eskisi gibi yaşlı değil genç gelecek vaad eden oyuncular alıyorlar bu da bence harika belki türk takımlarıda porto gibi futbolcudan para kaybetme yerine para kazanmaya başlayabilir.bruma izzet çok genç olmasa da kaliceye göre ii yaş olan muslera bence gayet güzel tercihler ama zaman gerek

• Ersun yanal'ın pat güm futbolu ka mac devam edicez daha sistemli ve Akıllı oynayan Takım şampiyonluga yakın

0|0
    0|2
  • şampiyon cimbom bom

0|0
    0|0
  • liderlik koltugu sahibine gelecek galatasaraya

0|0
    0|0
Yükleniyor...