YALNIZLIK...Gecenin işsiz karanIığında ümitIerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yanIızIığıma!

İnsan bazen yalnız hissediyor kendini,konuşacak dertleşecek birini arıyor,kalabalıkta bile yalnızlık hissi veriyor,yüreğinin aniden çarpması gibi bir şey olmasını istiyor bazen,sizce gerçek olmasa bile sanaldan konuşacak birini bulabilir miyim?,(art niyetli değilim)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gecenin işsiz karanlığı... Evde değilsin, işte de değilsin, askerde misin acaba?

İnternetten para kazan hayatını kurtar :D.

0|0
    0|0
    • inan internetten kazanmaya başladım,hisse oynamaya başladım :)

• yaptığım hiç bir şeyı kafama göre yapmam bundan emim ol,araştırdım,alimler cevaz verdiği için girdim,yoksa faiz ve kul hakkı yemekten Allaha sığınırım...

• "İnsanların mallarında artış olsun diye verdiğiniz faiz, Allah katında artmaz..." (Rum suresi 39. ayet) Ben de forex programlarının komisyonculuğunu yapmayı falan düşünmüştüm ama uzak durayım dedim...

Kızlar Ne Diyor 1

• Art niyetin yoksa ben varim

0|0
    0|0
    • Çok merak ettim art niyetten kastın ne hırsızlık mı gasp mı dolandırıcılık mı ..fiziksel şiddet mi ne ?

• Biliyorsun turkiyede yasiyoruz cok farkli niyetleri olan insanlar var yani nasil desem mesela benle konusurken bir kadinla konusuyorum degil bir insanla konusuyorum demeni isterim yanlos anlama sana yonelik degil

• Benim düşüncem de o yönde ama anlarsınız ki insanız istemeden de olsa hitabım bayan olarak olabilir,düşünceler farklı olsa da açılan kpencereler aynı bahçeye açılmalı...

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...