Karın kaslarım ağrıyor ama spor yapmam gerek ?

Dün çok fazla spor yaptım ve karın kaşıklarım ağrıyor yürüyüş yapsam dahada çok ağrır mı yoksa bişi olmaz mı şimdi yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum Çıkmalıyımıyım sizce bişi olurmu dahada çok artar mı karın ağrım ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• başlangıç ve bitişti ısınma açma germe yapmıyorsun ondandır. bişe olmaz yürüyüşten. derdin ne ki ağır spor yapıyorsun

0|0
    0|0
    • zayıflamam gerek :) evet ısınma yapmamıstım

• açılışta olsa kapanışta olsa ısınma açma germe yapmak zorundasın, yoksa sakatlık olur uzun süre spor yapamazsın. buda ulaşmak istediğin hedeften çok uzaklara götürür seni. yürüyüşü belli tempoda ve çok yap en çok o yarar, koşuya dönüştürürsün ilerde. ölçüler nasıl dengelimi yoksa armut gibimisin? mesaj da atabilirsin

• ekledımm

Erkekler Ne Diyor 4

• aynı tempoda devam et üstüne giddikçe kasların açılır rahatlarsın öbür türlü bir süre ağrı yapar.

0|0
    0|0
  • Yeni başladın için ağrir öyle bir kaç güne ya haftaya geçer :D devam et acıya katlanman gerek

0|0
    0|0
  • kasıklar mı karın kaslar mı ? ara ver dinlen birden yüklenmişsindir.. mesela mekik mi çekiyorsun 100 yerine 50 çek ya da 50 çek dinlen bir 50 daha çek

0|0
    0|0
  • Daha fazla ağrımaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...