Yolda; arkası dönük bir kuşa doğru hamle yapmak üzere olan bir kedi gördünüz,

evet,yolda; arkası dönük bir kuşa doğru hamle yapmak üzere olan bir kedi gördünüz...Kedi belli, tek hamlede kapacak kuşu..kediyi ya da kuşu korkutup kaçırarak olaya müdahale eder misiniz yoksa doğayı akışına mı bırakırsınız?

Güncellemeler:
ben etmedim...kedi fırladı, kuş havalandı..kedi sadece pati atabildi...

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şehirde doğa yok ki akışı olsun ... Zaten olan sokak kedilerine de köpeklerine de yiyecek ve su bırakılıyor.

Benzer birşey oldu , dahası kedi kuşun sırtına bastırmış tüylerini dişleri ile yolarken gördüm ve kuşun gözlerindeki acı ve korku dolu ifadeyi farkettiğim için müdahale ettim ve patisinden kurtardım . Kedi uzaklaşmadı fazla ama kuş , uçamadığı için yürüyerek yanıma sığındı , elime aldım ve kediden uzaklaştırdım.

Minicik kuşun kalbinin nasıl korkudan deli gibi attığını bir ben bilirim o an , ve zayıfın güçlü elinde yem olmasını izlemek de benim kaldırabileceğim birşey değil , soran ...

Sen o an olası bir katil izlemek istemiş olabilirsin , mantığı da "doğa efendim ". İyi de burası Serengeti çayırları değil ki ...

1|0
    0|0
    • belki de bilinçaltında var, o şiddeti izleme isteği..doğru bir yaklaşım, katili izleme isteği...

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabi ki müdahale ederim göz göre göre kedinin kuşu yemesine izin vermem,gitsin çöplüğü karıştırsın kedicik.

0|0
    0|0
  • bir çok kez karşılaştım ve her seferinde korkutarak kuşu kaçırdım snra da pişman oldum sonuçta doğa kanunu o kedinin rızkı ama işte gönül el vermiyor

0|0
    0|0
  • safaridesin bir aslanin arkasi donuk bir antilopa saldirmak uzere oldugunu gordun ne yaparsin?

ben yinede kusu kurtaririm pis kedi

kus karga degilse tabi

0|0
    0|0
  • Müdahale ederim

0|0
    0|0
  • Müdahele ederim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanoğlu yeterince doğaya müdahale etmedimi. Daha ne kadar etmeye çalışıyosunuz anlamıyorum ki.

0|1
    0|0
  • belliki kedicik aç ona verecek bişeylerim varsa müdehale ederim yoksa karışmam.

0|0
    0|0
  • Yaz Günleriyle Karışırım . Balık Yapan Mangal Yapan Çok Oluyor ve Kediler Çöple Karnını Doyuruyor . Kış Günüde Fazla Kuş Olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...