Az once bir kız geldi müşteri bileziğini satıcaktı ama ...

yarın senden alırım ameliyata felan giricem dedi bende farkını istedim tabi anlaştık bir kaç espiri yaptı ne bileyim lan gözümün içine içine bakıyodu sonra kartınız varsa verirmisiniz dedi tabiki dedim arkasına bana tlfonunu ve ismini yazarmısın dedi yazdım verdim gülümsedi gitti çok tatlıydı lan asdgafsghd amacını anlamadım neden nomeromu ve ismimi şeyetti :D

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Olur da yine görür ya da buluşursan , aklında olsun kesinlikle işyerinin anahtarı ile gitme öyle bir buluşmaya , kaşla göz arasında bildiğin sakıza kopyalanabilir anahtarların , gece de işyerine bir ziyaret gerçekleşebilir.

Kilitler zorlanmadığında , polise göre olası zanlı kim olur sence ?

0|1
    0|0
    • haklısın cems abide ne buluşması ben zaten 13 gün sonra askerim onlamı uğraşcam sadece benim gibi öküzün başına ilk defa geldiği için bunu paylaşmak istedim :D

• Eyvallah :)

Ancak , söylediklerim sana veya okuyana kulağa küpe kıvamındaydı :) Askere giderken felekten bir gece çalma fikriyle , insan hatanın kallavisine de düşebilir anlamındaydı :) Bu arada , güle güle git güle güle , şerefinle başın dik gel ; mehmedim , yolun açık olsun

• allah razı olsun iyi dileklerin için abi saolasın :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Belki de senle tanışmak istiyordur olabilir yani arkadaş olmak istiyordur ya da para varsa anlamıştır onun için istemiş olabilir ve sonra belkide toptan satışçı olduğu için belkide sizin ona yardım edeceğinizi anlamıştır.

0|1
    0|0
  • HAyırdır inşallah sabah sabah? ne iş yapıosun sen ?

0|1
    0|0
  • Belki de o kadar tatlı değildir. İlk defa başına böyle bir şey geldiyse sana fazladan tatlı görünmüştür. Silkelen ve kendine gel.

Bana neler oluyor böyle?

0|1
    1|0
    • bana neler oluyor böyle abi asdfhgafsd :D yok abi ya güzel hatundu ama napcam ben zaten 13 gün sonra askerim

• Kuyumcu adammışsın aga. Sen yine de dikkatli ol :)

Burası Türkiye aga, gördüğü gibi yavşama ihtimali pardon hoşlandığını belirtme ihtimali pek yüksek değil. Ben paranı aman seni düşünüyorum sdfsds

• hahahah saol hacı abi ajsdgjghasd :D

• Kız çocuğu tavlamış ya la

0|1
    0|0
  • ya bu kız narkozu önce yemiş kafası güzel ya da sana kocaman sarı zarf atmış,

0|1
    0|0
Yükleniyor...