Çok fena bir kabus gördüm.. yorumlayabilecek beri gelsin..

Rüyamda ablamın evindeyim, her zaman kaldığım odada uzanır vaziyette oturuyorum, yanımda da çok samimi olduğum arkadaşım car. yattığım yerin karşı duvarında ve yaslandığım duvarın kapıya yakın kısmında, solumda bir ayda daha var.. ben kapının o tarafa bakıp arkadaşla konuşuyorum... karşımda da onu grüyorum ama başta aynaların yansıması diyorum, fakat bakınca bir tarafta arkadaşımın üstünde siyah straplez var ve sigara içiyor, diğer tarafta uzun kollu siyah bir bluz giymiş ve aynada göz makyajına bakıyor.. Ben fark edince doğal olarak korkuyorum ve soruyorum arkadaşa hanginiz gerçek lan falan diye panik yapıyorum, aynada göz makyajına bakan dönüp gülüyor sence hangimiz deyip.. Sonra çığlıklar atıyorum ailem geliyor beni kurtarmaya.. sonra aradan yıllar geçmiş ama ben hep korkak bir insan olarak kalmışım.. Böyle gördüm çok korktum.. uyandığımda nas felak okumaya çalıştım ama bilmediğimi fark ettim. kabus deyip unutmalı mıyım yoksa sizce de bu tarz rüyalar anlam mı içerir?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Kabuslari bir seye yormamak en güzeli

Unutun,görmediniz farzedin

Bazen bilincalti bu tür kabuslara sebep olabiliyor.

Hayra ciksin cikacaksa da insallah.

...

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 8

• uyandığımda nas felak okumaya çalıştım ama bilmediğimi fark ettim. hahahah ben burada koptum :D :D :D

1|0
    0|0
  • Keşke üstünü iyi örtseydin de açıkta kalan bir tarafın olmasaydı

0|0
    0|0
  • Hanım kızım çift kat yorgan kullan ve tok karnına yatma. Haydi selametle.

0|0
    0|0
  • gece üstün açık kalmış :)

0|0
    0|0
  • Bilinçaltı yansıması neye şartlanırsan onu yaşarsın rüyalarında hicbir anlamı yok rahatlayabilirsin

0|0
    0|0
  • karabasan var yanından masada otururlar.

0|0
    0|0
  • sağa sola tükür bakalım bir önce.

0|1
    0|0
  • şeytani bir rüya yorumlanmaz pek...hayırlara vesile olsun...peygamberimiz şeytani bir rüya görünce sol tarafına doğru üç kere tükürürdü...yatarken dualarınızı okuyun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bilinç altı etkileri

1|0
    0|0
  • ölmeyecek sürüneceksin

1|0
    1|0
  • Ya bende kabus gordum eski evimizdeyiz ve bahcemizde bir mezar var bir kadin o mezardan bir bebek ve bir erkek cikardi cok korkmustum

0|0
    0|0
Yükleniyor...