Canını ne yakabilir?

Soruyorum soruyu ama yorumlarınız havada kalabilir. Canınızı yakmasın!

Canımı yakan şey; bu soruya cevap verememem. Bir kısır döngü.

Sizin kaldıramayacağınızı düşündüğünüz acınız nedir?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunu kendime bile söylemiyorum.

Ola ki kaciverir agzimdan...insanlar en zayif anlari,noktalari

yakalarlar ya hep.

Bundan hic konusmamak bence en güzeli...

0|1
    0|0
    • O zaman size tavsiyeem, hazırlanın. Bir gün biri o noktayı bulabilir. En azından biliyorsunuz o noktayı.

• :))

Tesekkürler

Evet dogru

Hep söylerim ben de...

Insanlar hangi büyük sorunlari yasiyorlarsa temelinde,genelde

ne istedigini bilmemesi vardir. :) Yada ne istemedigini.

...

• Sorumu kaldirmislar :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Acının her türlüsünü gördüm, aileden birini de kaybettim, çok sevdiğim sevgilimden de ayrıldım, ölümden de döndüm. Kaldırılmayacak bir acı yoktur. Zamanla alışır insan, alışmaya mecburdur.

0|0
    0|0
  • Dostlarıma sırtımı dönmeyi ve güvenmeyi isterim. Arkadan vuran dostlar çok acı verir..

0|0
    0|0
  • Ailemi kaybetmek

0|0
    0|0
  • çay bardağının içerisinden çıkarılan çay kaşığını elime dokundurmak

1|0
    0|0
  • anlaşılmamak

0|0
    0|0
    • Anlamadım desem canın yanar mı?

O zaman canın çok acır, ya da acımıştır.

"Anlaşılmamanın sebebi yine kendimiziz" dedim kendime artık acıtmıyor senin sebebin. Baktım derdimi anlatamıyorum, sonra sordum "neden anlatıyorum?" sebep bulamadım. Zaten dedim anlatman hata. Böyle çıktım işin içinden. Anlatmaya küstüm. Yoğurda üflemek gibi.

• Anlayamadın ve canım yanmıyor.

• Ailemi kaybetmek

0|0
    0|0
  • sevdiklerimi kaybetmek, ve rezil olmak

0|0
    0|0
  • 'Allah, kimseye kaldıramayacağı sıkıntı vermez!' derler. Ölümler beni hep korkutmuştur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaşadığım olaylar bana ders verirmişcesine "mizantropi ol!" diye bağırıyor. Gün geçtikçe mizantrop olmaya daha da yaklaşıyorum. Değer verişlerim beni daha da yaşanabilir hale getirecekken, zayıf düşürüyor. İnsanlar bi' boku hak etmiyor ahbap. Zavallı gelişememiş hayvani oluşumlar. Sıçtıktan sonra bile götlerini peçeteyle silme gereksinimi duyan aciz yaratıklar.

Korkum, beni onlardan biri olmamamı sağlıyor. Bu yüzden korkum, beni onları arkamda bırakmaya itiyor. Korkular insanı geliştirir dostum. Korkulardan korkma.

Korktuğumuz şeylere siper alırız, güvendiğimiz şeylere karşı zayıf ve açığızdır. Korktuğumuz şeylere karşı uzağızdır, sevgi duyduğumuz şeylere karşı yakınızdır. Hayal kırıklıkları uzakta tuttuğumuz korkularımızdan değil, kendimizi iptal edip, benliğimizi güven duyduğumuz kişilere vermekten dolayı gelir. Bizleri geriletendir yakındakiler.

Korku duyduğum şey; kendi aptallığımı yüzüme vuran kimseler. Onlar kendilerini oynayarak, bana, kendi salaklığımı gösterebilen insanlar. Seni piç gibi kullandığını göstererek, seni 'aslında en başından beri oyundaydın' sözünü kabul ettirenler . Onların hepsi o.ospu çocuğu dostum. Kendi çıkarlarına göre gülen ve sana sevgi duyan g.t lahanaları.

Korktuğum şey onlar. Çünkü onlar, bana kendimin ne kadar kör ve asalak olduğumu gösterirler. Onlar sana çıkarcı pis benliklerini gösterirler en iyi zaman gelince. Onlar kendilerinin tiksinç insanlık dışı davranışlarını gösterirler en iyi zamanda. Onlar kendilerinin kaç kuruşluk et yığınları olduklarını gösterirler.

Onlar sana bir insandan ne kadar nefret edilebileceğini öğretirler sana.

0|0
    0|0
  • Karşı cinsten birine oyuncak olmak. Aslında sizi hiç sevmediği halde usta işi sevgi edebiyatı yapıp iç dünyanıza girip düzeninizi dağıtarak çıkan ve bundan büyük keyif alan çirkefler olur ya, onlara av olmak acıdır

0|0
    0|0
  • O kadar alıştık ki can yanmalarına ; bazen çok sıradan geldiği de oluyor..

*Sevdiklerim dışında yakmaz hiç bir şey.

0|0
    0|0
  • Dost/Sevgili arkamdan iş çevirmesi ve Ailem'i kaybetmek :/

0|0
    0|0
  • Çimdiklenmek :D

0|0
    0|0
    • Çay kaşığından biraz daha derin ve şiddetli en azından. Dayanıklı sayılırsın. :D

• vurulmasından daha çok sinirlenirim böyle yapılırsa bana. çünkü ufaktan ufaktan cız ediyor etin bir yandan sinirden kıpkırmızısın :D çıldırırım

Yükleniyor...