Kapat

Hayatınızdan pişman olup yaptığınız bir çılgınlık?

Şİmdiye kadar nasıl bir çılgınlık yaptınız? 1 gün öncesinde bende yaptım size hak veriyorum. Uyumayın lan yazın işte.

Güncellemeler:
Uyanık olup da yazmayan olursa top olsun...

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişimde uçuk çılgınlar yok fakat geleceğimde olacağı kesin :D

0|1
    0|0
    • ne gibi mesela. ;)

• Ateşle ortalığı kardeşim. Çakmak masada unutma. :)

• Valla gözüm kara sorun yok :D okul bittikten sonra eskisi gibi olamayacağız zaten

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• bazen beynımı aldırmıscasına hareket edıyorum elın bebelerıyle konusmustum ve olmek ıstıcek kadar cok pısmanım yapmamam gerekıyrdu ama duzeldım sımdı

1|0
    0|0
  • hiçbir vize ye girmedim

0|1
    0|0
  • var ama bende kalsın

0|0
    0|0
  • hoşlandığım bir çocuğa hunharca asıldım çok ayıp oldu :D

0|0
    0|0
  • sevgilimle gizlice tatile gitmiştim. bişey olmadı ayrı odalarda kaldık ama yinede baya uğraşmıştı benimle sevişmek için. onun aşırı ısrarlarıyla giyinikken oynaşma benzeri şeyler oldu :(

çok pişmanım ben buna nasıl izin verdim yaa? bide ne işim var tatilde onunla? belki onun gözünde basit kız durumuna düşmüş olabilirim.

çok aşırı pişmanım

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• bekarlığımda yaptığım bir çılgınlıktı aklıma geldikce hala üzülüyorum o görevliye tranvayla denize gidiyorduk 6 yedi arkadaş imdat kolunu çekersin çekemezsin iddiasına tutusunca bende gaza gelip çekmiştim görevli çıkışınca tranvaydan aşağı alıp meydan dayağı atmıştım gençlik başa bela yanlış arkadaş çevresindeysen dikkatli olmakta fayda var

0|1
    0|0
  • yeterince vaktin var mı kardeş en az bir saat sürer anlatmam

cayırt

0|1
    0|0
    • sen içini dök. okumazsam adam değilim.

• adamın biri arabayı kaldırıma park ediyor geçecek yer yok halbuki aşağı park etse yol da geniş, sen misin ulan dedim gece çıktım in cin top oynuyor kamerada yok tabi cam çerçeve kırmaya çalıştım kırılmadı tabi yan aynayı bildiğin parçaladım ondan sonraki gün kontrole gittim arabayı aşağı park etmiş çakal

bu da böyle bir anımdır

• :D güzelmiş valla. Heeyyyt deli gençlik

• Çok var, hayatım risk ve çılgınlıklarla dolu

1|0
    0|0
    • Yata yata neyin çılgınlığı riskliği. Mastürbasyondan mı bahsediyorsun ?

• Vallaha yataktaki riskleri çılgınlıkları anlıyorum.

• Lan yaşadığınız anıları yazsanıza. Adamı çıldırtmayın gecenin bir vaktinde. Geliyorum bak oraya bozacı olarak ona göre ha.

• Çok şükür yaptığım şeylerden pişman değilim.

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir delilik yaptım ki :)

anlatmayım malum internet ortamı

0|0
    0|0
  • neymiş ki çılgınlığın

0|0
    0|0
    • yaşadık bir çılgınlık. siz yazın en son patlamayı ben yazacam.

• 4 finale girmedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...