Utancımdan yerin dibine girmek istedim :((

Öncelikle belirtiyim lütfen dalga geçecekler farklı algılayacaklar yazmasın. Dün evde kimse yoktu bende hazır ev boşken kişisel bakım yapıyım bari dedim soyundum epilatörün sesinden kapının kapandığını duymadım bile abim bir anda odama girdi ve şok oldum üzerimde askılı badi vardı sadece ve çıplaktım kapıyı açmasıyla kapaması bir oldu ama o an göz göze geldik ne yapıcamı bilemedim ben dışarı çıkıyorum dedi çıktı evden annemler gelene kadar ağladım :( abim yüzüme bakmıyo belliki oda utandı napıcam ben bilmiyorum çok utanıyorm :(( akıl verin nolurr

Güncellemeler:
Teşekkürler herkese biraz olsun içim ferahladı zamanla tamamen geçicek inşallah böyle bir şey olmamış gibi davranmak en iyisi sanırım. tekrar teşkrlerr

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• ya abicim.. abin değil mi? sen onun kardeşi değilmisiniz? ananız bir değil mi sorun nedir? yani hırsızlık yaparken mi gördü seni... sen onu tecavüz ederken mi gördün.. kişisel ihtiyacını görürken bir rastlaşma olmuş.. ne var bunda.. sıkma canını.. eğer ağabeyinde sıkıntı yapıyorsa git açık açık sana dediğimi ona de.. abi olduğunu unutmasın.. onun herzaman senden daha mantıklı olması gerekiyor!..

1|2
    0|0
    • sorun yapıyomu bilmem konuşmadık hiç ama ne bilim haklısın evette utanıyorum o halde gördü beni aklımdan çıkmıyo :( daha önce hiç böyle bişey olmadı ve abim çok dikkat eder evde giyimime falan dekolte varsa falan kapat şuranı der kızar yani

• evet anlıyorum ama sizde beni anlayın gördü mü görmedimi içim içimi yiyo kolum bacağım olsa bu kadar kötü olmam zaten :( ama evet kabullenip hayatıma devam etmem lazım geçicek heralde zamanla unuturz

• ya sen merak etme rahat ol.. abin sonuçta ha kolunu görmüş ha saçını... o yüzden diyorum sıkma canını.. abin ya.. rahat ol.. yarın öbürgün en yakının kim var? bir abin var.. sıkma canını.. olur arasıra evde böyle kazalar.. benim arkadaşlarımın neler yaşayanı var.. onları bilsen haline üzülmez gülersin.. sıkıntı yapma..

Erkekler Ne Diyor 20

• bundan sonra daha dikkatli olucaksın. abine bir kapı kapalıysa çalmadan ve içeriden onay gelmeden girmemesi gerektiğini öğreticeksin.

belli bir süre bu utanç durumu olur, ya abin ya sen bir süre başka bir yerde kalsın, aradan zaman geçince unutulur zaten dert etme. hemen hemen herkesin saçma sapan bir yakalanma hikayesi vardır dert etme..

1|1
    0|0
    • abim normalde hiç yapmaz çat kapı ama nasıl oldu anlamadm zaten bir an dalgınlıkla girdi :( başka bir yerde kalamaz ki aynı evdeyiz sonuçta

• ben diyeyim o zaman.. ne biliym başka bir alternatif gelmedi aklıma :)

• ooof :(

• Abin o sesi duyunca bu kıza birşey mi oldu diye dalmıştır o an. Odaya öyle çat diye girdiği içinde utanmıştır haliyle. Seninde utandığını düşündüğü için daha çok utanıp yüzüne bakamıyordur. Spnuçta ne olursa olsun sen onun hep küçük kardeşisin. Seni öyle görünce ister istemez bu genç kız olmuş demek zorunda klamış ve onun iç savaşı yaşıyordur.

1|0
    0|0
    • ben 21 o 25 yaşında çok fark yok aramzda

• Aranızda isterse 1 yıl olsun. Sen hep küçüksün :)

• tamam olan olmuş utanmışsınız ve bitmiş.suç yok hata yok düşünmemeye çalış

1|0
    0|0
  • ya bişey olmaz sülalenin yarısı beni çıplak görmüştür..:D abin senin o

1|0
    0|0
  • Arkadaşım utanılacak bir şey yok olan olmuş en güzeli unutmak olacaktır ikiniz içinde o anı unutun gitsin :)

1|0
    0|0
    • unutamyrm göz göze geldiğmz an gözümden gitmiyo :(

• Yahu aynı evde yaşayınca olur böyle şeyler çoğu kişinin başına gelmiştir sıkıntı yapma :)

• "Çok utandım sen odaya girince, unut bak gördüklerini. Sakın dalga geçme" gibi bir şeyler söyleyip hem kendini hem onu rahatlatabilirsin. Ayrıca böyle diyerek bozuntuya da vermemiş olabileceğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • yüzüne bakabilsem belki düzeliriz ama bakamıyrm ki

• Zaten böyle uç durumlar insanın başına bir iki kere gelir. Bu tür durumlarda hızlı ve doğru kararlar verebilmemiz önemlidir. kolay gelsn

• teşekkrler

• ya bacım abin o senin bişey olmaz ... olur insanlık hali... nice erkeklerin sevgililerin altına yatan kızlar var utanacak o an ölmesi gereken birileri varsa onlar sen değil...

1|0
    0|0
  • abinle konuş ama farklı konulardan konuş bu mevzuyu hiç açma gülecek şeyler konuşabilirsin mesela. unut gitsin kazara olmuş zaten .

1|0
    0|0
    • yüzüne bakamıyorm ki konuşyum annemlerde küstünz mü siz diyolar

• Bişey olmaz kafana takma sen 2 gün sonra eskiye dönersiniz olur böyle şeyler :)

0|0
    0|0
  • Buda geçer...

1|0
    0|0
  • bsey olmsaz abbn sonucta

1|0
    0|0
  • Kardessiniz siz kizim ne olacak utanmaniz normal tabi ama geçici bisi,

1|0
    0|0
    • kardeşte 21 yaşındaym abimde 25 şmdiye dek ev içinde beni şortla görmşlüğü yoktur :(

• Keşke sortlu gorseymis ama olan olmuş büyütmeye gerek yok takma kafana

• :(

• takma kafaya

1|0
    0|0
  • Siz kardeşsiniz. abinin tavrı normal yanlış anlamanı istemediği için fazla yüzüne bakmaz. asıl utanan o çünkü pat diye daldı. merak etme benimde başıma gelmişti :) üzülecek birşey zyok

0|0
    0|0
  • benide babaannem mastrın yaparken yakalmışdı geçti gitti bende fena olmuştum :) anne olsa neysede babaanne abi yaa off ama geçiyor unutluyor

0|0
    0|0
  • keşke abin kapıın çalsaymış veya sende kilitleseymişsin böyle bir olay yaşanmamış olsaydı.ama olan olmuş biraz zaman geçsin abin unutur sende unut sonuçta kardeşsiniz

0|0
    0|0
  • Yinede kapiyi vurmasi seslenmesi seninde odani kitlemen ve ayrica bu iş banyoda olmuyormu ?

isteyen eksilesin

AYRICA YEMEDIM

HAKLISIN BENI BIR SEYE INANDIRMAK ZORUNDA DEGILSIN

0|0
    1|0
    • sana açıklamak ya da inandırmk zorunda değlim banyoda oturacak yer yok ve ışık uygun değil kadın olmadığn için blmemen normal

• dediklerin gerçekse. zaten unutulur zamanla akılda kalmaz

• abimde dün beni p*rno izlerken yakaladı . kapıyı çalmadan girdi öküz. bir de sırıtıyo farkedince :D boşver sıkılacak bir durum yok. abin sonuçta

1|1
    0|0
    • ama hem cinsin ablam olsa da görse sorun yapmam

• oof blmiyorum :(

• ya canını sıktığın şeye bak :) abin o senin o utanılacak bir şeyde yok . aynı evde olur böyle şeyler ikinizde de hata yok.

• abin utanmalı evde genç kızın odasına pat diye dalmak olmazki eğer salonda falan yapıyoduysan kapıyı kilitlemediysen suç sende ama şuda var beni sakın yanlış anlama ama geçen burada gördüm biri kız kardeşini öyle gördüğü için fazlasıyla etkilendiğinden bahsediyordu bulursam o yorumu link atarım ama tabi o yorumu atan şerefsizin teki yani belli

1|0
    0|0
    • Allah korusun! abim utancından evi terketti dakkasına onların Allah belasını versin odamdaydım evet bir anda girmemesi gerekrdi ama dalgınlıkla grdi heralde

• :((((

• link erkek yorumlarında alt tarafda gizliden yazmış şerefsiz bakabilirsin

• ne olacak ki kazara olan bir şey bu.utanılır evet ama uzatmaya gerek yok,görmemezlikten gelin olur biter

1|0
    0|0
    • nasıl ne olucuk bu yaşıma dek abim tatil harici ki orda bile bikini vardı sonuçta çıplk görmedi beni :(

• teşekkrler

• rica ederim..

Kızlar Ne Diyor 5

• Kapıyı niye kitlemiyorsun hı yavrucuğum.

1|0
    0|0
    • hem ev boştu hemde kapımın kilidi bozuk istesemde kitlenmiyor

• Utanma ya senin hatan değil. Öz abin sonuçta .

• Allah kimseye yasatmasın böyle bir durumu ama başına gelse anlardın ne durumda olduğumu :( utanıyorum kendimi suçluyorum o an ölseydim diyorum ooff

• Şaka yapıyosuun :(

1|0
    0|0
    • keşke :((((

• unutursun neleri unutmadıkki şimdiye kadar.

• inşallah

• inan herkesin başına gelmiştir böyle şeyler. ben de babama ve kardeşime yakalandım. ev kazası işte takma bu kadar :)

0|0
    0|0
  • Üzülme. Olabiliyor böyle seyler. Ben banyoda kirli pedimi unutmustum. Erkek kardesim arkadaslariyla eve geldi. Ve cok sükür ilk o girdi banyoya ve bana dedi ki abla banyoya baksana bir diy.e. Ya arkadaslarindan biri girseydi. Eskiden de babam görmüstü. düsün yani ya bu olsaydi? beterin beteri var

1|0
    0|0
  • O da ne malmış. ergenlikten sonra genç kızın odasına öyle pat diye girilmez adaptandır. Giyiniyo olur bişey olur. Bundan sonra dikkat et ailendekileri uyar ya da annene söyle o uyarsın abini kardeşini babanı falan.

şimdi hiç bişey söyleme bir süre fazla konuşmayın zamanla olay unutulur.Dikkat et bir daha böyle kazalar yaşama.

1|0
    0|0
    • ya normalde yapmaz asla kapıyı vurur seslenir falan hep olucakmış hralde ne bilim girdi bir anda kafası doluydu heralde düşünemedi :( hiç konuşmadık dünden beri

Yükleniyor...