Günlük hayatta karşılaştığınız gülünç,saçma,sinirinize dokunan olaylar nelerdir?

Günlük hayatta karşılaştığınız gülünç,saçma,sinirinize dokunan olaylar nelerdir?

Mesela markette sıra beklerken kadının birinin önüme geçmesi,hafta içi dolmuşa sivil binip 1 lira öğrenci deyince şöförün sadece üniformalı öğrenciye 1 lira demesi,sabah okula geçkalıp 1.dersteki sınava soluk soluğa yetişip tam sınava başlıycakken kalemimi unuttuğumu fark etmem gb. :))))

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• sıra beklerken onume gecılmesı demıyorum.. geçirmem ! geçmeye çalışılması dıyeyım... çok ayar oluyorum :))

gıttıgım bı yerde elemanın ukala ukala konusması deli eder beni...

en son geçen gun hedıye gelen bı cantada alarm farkettım kasıyer sokmemıs.. bıde hırsız damgası yıcem ! gittim saydım sovdum fişime bile bakmadan cıkardı dusun nasıl sınır oluyorum :D:D

otobuste sureklı arkaya ılerleyelım dıyen sofore ayarım..

yer olmadıgı halde yolcu alan şöförede..

0|1
    0|0
    • :))))

Sağol on numara cevaptı

• dur madem gül aldım şunuda ekliycem... yolda pardon ıkı dakıkanızı alabılır mıyım dıyen anketorlere ayarım.. hayır vaktım yok desende dınlıyomus gıbı yapsan bari diye ısrar eden anketöre dahada ayarım.. yine reddedılınce güzel kızsın bılmemne dıye ılgı cekmeye calısan anketöre dahada ayarım :D ohh.. :D

Kızlar Ne Diyor 5

• avmlerdeki kendine bile hayrı olmayan sıkı sıkı ya tutturulmuş asıldığında sadece ucu gelen tuvalet kağıdı.

0|1
    0|0
  • hangi birini sayalım..

0|1
    0|0
  • muhabbete kitleyen teyze'amcalar!

0|0
    0|0
  • genelde herşey

0|0
    0|0
  • Her gün televizyonu açtığımda karşımda RTE'yi görmek. Adam gülünç, saçma bir o kadarda sinirime dokunuyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaldırımda yürürken tam karşımdan gelen kişinin değilde benim kenara çekilmem -.-

0|1
    0|0
  • tarafik babuş bana kafayı yedirticek yeminle zaten pek sağlıklı çalışmıyor.

0|1
    0|0
  • her sabah simitci dayının sıııcaaaak simit demesi gülme krizine sokuyo beni :D

dolmuscuyla arabesk dınlemek sabah sabah ilk binen kiside ben olunca dolmusa :D:D

sinirime dokunan , insanların dıs görünüse göre yargılayanlara laf sokuyorum ve dövesim geliyo , yere tüküren öküzlere , yüksek sesle söylemem ragmen duymayan magza görevlilerine :d

saçma , bizim sınıfta bir kız var o saçma misal gereksiz :d

0|0
    0|0
    • :) bide yoldan geçen kızları kesen abazalarıda unutmayalım :)

• Ulannnn sana istek yolluyom kabu et bende kafa 360 derece dönüyor dicektim lafı ağzımdan aldın :D

• sapıkları tanıyorum la cevremde yok maalesef okul ortamı :d

Yükleniyor...