Güzellik için çok para harcarmısınız? ya da kadınların bunun için çokpara harcaması hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu gün lazer randevumiçin gittiğim güzellik salonunda tavsiye ettikleri cilt bakımı ve 2 ürün için 1350 lira istediler şok oldum bir düşüneyim dedim.Yaptırmak isterim ama orta halli bir maaşım var biraz abartı bir harcama gibi geldi.Siz cilt bakımı gibi şeyler için bu tür büyük harcamalar yaparmısınız? yapan kadınlar hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• kadın olmak zor, bir kez daha kadınlar adına üzüldüm :( erkekler olarak i*neye yakın bişey değilsek cilt bakımı falan gibi şeyler yaptırmıyoruz. berbere gidip güzel bir saç sakal traşı olduk mu bitiyo. Ona verdiğim 40 liraya bile yanıyodum ama senin söylediğin fiyatı duyunca traş fiyatının düşüklüğüne şükrettim..

1|0
    0|0
    • ne kadar şükretseniz az :))

• bi de maalesef bazı kızlar çok gösteriş meraklısı, çok yaftacı, çok dedikoducu. kendi içinizde de bir birlik sağlayamıyosunuz çoğu zaman. özel günleriniz var mesela. hiç elinizde olmayan müthiş ağrılı sancılı bir dönem(miş). öyle günlerinizde de hem hassaslaşıyısunuz hem de hayatınıza devam etmek zorundasınız. vs.vs. o yüzden nerde bir şekilde düşünceli düşünceli duran bir kız görsem o hiç anlatamadığı, paylaşamadığı savaşını erkek aklımla anlamaya çalışıp kendi adıma erkek olma avantajndan utanyrm.

• Evet yaa haklısın bunun reglisivar sancısı var. doğumu var. Devamlı süslenme ve güzel görünme zorunluluğu var. Ev işleri var. iş hayatı var. sapığı var.seviyorum deyip kullanmaya çalışanı var. Evlilik için toplum baskısı var.

Hayat kadınlara zor

Erkekler Ne Diyor 13

• bu tür şeyler konuşulunca hep anneannem aklıma geliyor. maşallah onca yaşı var yüzü genç gibi. sebebi de ne biliyormusun. namaz kılmak için abdest aldığı su cildinin genç ve sıkı olmasını sağlıyor. günde 5 kere.

soruna gelince arkadaş bu millet soyguncu ya 2 ürün için 1350 tl o ne öyle insanlar o parayla aylarca geçinmeye çalışıyor. bir ürüne o kadar vermek bence israf. eninde sonunda yaşlılık gelicek bundan kurtuluş yok sonuçta. :)

1|0
    1|0
    • derinlemesine profesyonel cilt bakımı yapıcaz ve ayrıca 2 ürün verecez dediler toplam1350. Gerçekten çok ama biz kadınların zaafı da hep daha güzel olmak. Bunu piyasadakiler çok kullanıyor

• Elbette öyle tabi... aşırıya kaçılmadıkça benim için problem olmaz.

• istemem ben zaten o haliyle begenmişim illa bişey yapoacaksa genital bölgeye lazer yaptırsın oda bayan uzmana

0|0
    1|0
  • İçi boş olan insan dışını süsleme ihtiyacı hisseder.

Güzelsen güzelsin.

Sonradan ilave güzellik olmaz.

Tamam temiz ol.

Tamam pasakli olma.

Ama sırf güzel gozekecegim takıntısi ile

Asgarî ücretin 1.5 katı bir fiyati bu işe yaramaz şeye vermek. ..

Herşeyden önce bunu vicdanima anlatamazdim..

Yazik derim. .

Madem paran bol

Git ihtiyacı olan birisine yardım et.

En azından inancın varsa sevap kazandım beklentin olur.

1|0
    0|0
    • profil resminde söylemlerin uyuşmuyor

• Profil resmim cinsellik kategorisinde değerlerdirilecek cinsten.

Ama biz şu an "DİĞER" başlığındayiz.

Sözlerim oldukça akil.

Elma ile Armutu karıştırmayalim lütfen. ..

• napsınlar kaporta saglam degil motor saglam degil en azından makyajla kapatıyorlar :D kaportayi toparlıyorlar toparlayabildikleri kdr diğer kozmetik ürünlerlede destekliyorlar :D

1|0
    0|0
    • sokakta gördüğün ve beğendiğin kaç kadın makyajsız? hiç biri

ayrıca ben makyaja değil cilt bakımına daha çok önem veriyorum. yani maske değil amacım

ayrıca zannettiğinden milyon kat daha güzelim çok şükür

• :))

• ya kadın tabiki kendine bakacak kendine bakmayanlar cidden hoş olmuyor ama fazlasınıda yapmamalı yani nasıl diyim boya küpüne dönmemeli v.s. gibi.

• Güzellik için para harcasın fakat abartmadan. sonuçta erkek arkadaşına eşine kendini beğendirmek istediğinden yapıyor.

1|0
    0|0
  • Açıkçası yapmam 1350 Lira nedir arkadaşım.

1|0
    0|0
  • Kadınların cogu gereksiz yere para harcıyor güzellik adına kocasına esine yük oluyorlar..Bak bana 10 TL sac 7 TL sakal trası toplam 17 TL Cokmu harcıyorum yav ..

1|0
    0|0
    • ben kendi maaşımı harcıyorum. ayrıca erkek ile kadın bir mi?

bir arkadaşım yeni evliydi eşi onu ondan 9 yaş küçük kızla aldattı. Kadınlar için güzellik hem mecburiyet hem güç tür.

• öyle kızları almasınlar onlarda. kız sonradan o hale gelmiyor.hem parası yok hemde çok harcayan özenti tipleri söylüyorsun sen.

geçenlerde bir kız burada sormuş 10 000 kredi kartı borcu varmış ödeyemiyomuş (yahu o borcu yaparken düşünmedinmi?) icra gelecekmiş ahlaksız teklif almış bir arkadaşından. 10 000 karşılığı kendini satacaktı. Böyle hasta ruhlar da var.

• RABBİM ıslah etsin..

• güzelsen güzelsindir , zorla güzellik estetik ameliyatla olur ama tadı olmaz

0|0
    0|0
  • yapan kendi bilir.. ama sevgilim yapamaz.. he yapamaz dediğim isterse tabiki yapar ama biz de ayrılmış oluruz.. hiçbir faydası olmadığını cümle alem biliyor... cilt güzelliğinin yüzde 90 ı genetik, geri kalanıda beslenme temellidir..

0|0
    0|0
    • bunu anlatan uzman kadın kendisine hep uyguluyormuş 48 yaşındaymış 33 gibi duruyordu

• mucize vadetmiyoruz diyorlar sadece %50 düzelme olacak diyorlar. ben zaten 50 yaşında değilim ki bana muhteşem cildi vadetmesi çok zor değil.

• bende diyorum ki para tuzağı... çok komik fiyatlı şeyleri astronomik fiyatlara insanlara sunuyorlar...

• :)) adamın dibisinnnnnnnnnn

1|0
    0|0
  • off para ya bak ne gofret alırım ben onunla be :))

0|0
    1|0
  • üzülüyorum ben bayanların bu haline ya.çokmu kolay kazanıyorsunuz siz bu parayı.neymiş efendim dahada güzel olmam gerek.bırakında olduğunuz gibi olun arkadaş...

0|0
    0|0
    • Kadınların yaradılışında var bu durum

• Allah öyle yaratmamış arkadaşım malesef kadınların genlerinde var bu ve buda sonrada görmelerde oluyor genelde.sözüm herkes için geçerli değil...tabiki paçoz pis gezicek hali yok kimsenin ama işin mokunuda çıkartmaya gerek yok ya canım...bakın ülkede neler oluyor insanlar açlıktan ölüyor çocuklar savaşta ölüyor.yazık ya üzülüyorum bu ezik insanlara ben...

• Parası olup harcayana saygı duyarım, parası olmayıpta harcayana acırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cılt bakımı yaptırmıyorum.. manıkur pedıkur kendım yapıyorum... benım tek kuaforluk masrafım saç kesımı ve kaş alımıdır.. :) boyamı vs vs ne bakım varsa kendım yapıyorum.. kozmetık urunlerınede zaten harcama yapmıyorum ucretsız geldıgı ıcın :) masrafsız hatunum :D

1|0
    0|0
    • neden ücretsiz geliyor. kozmetik sektöründe mi çalışıyorsun?

• kozmetık sektorunde calısan tanıdıgım var :)

• şanslısın

• maaşın ne kadar olursa olsun bakım ve ürünler için o para çok fazla. hangi markayı önerdiler hatırlıyor musun?

1|0
    0|0
    • medik 8

• çok teşekkür ederim :)

• rica ederim

• Hiiç isım olmaz. O kadar para verecegme evde yapilablen dogal maskeler var ve dgerlerineden daha saglıklı. Ben hep yapıyorm gerci daha gencm ama ilerikı yaşlarmda da yaptrmayı hç duşunmuyrm. Bol bol meyve sebze ve su cıldi guzelleştrir. O 2 ürünun içinde kmblr ne kmyasallar var.

0|0
    0|0
  • Ise yarayabilir sen bilirsin:)

0|0
    1|0
    • sen olsan yaptırımısın?

• yoo benim cildimde çok problem yok. Sabahları işe giderken üşendiğimden çoğu kez sıfır makyajla giderim. Ama kim istemez çok daha güzel ve diri bir cilde sahip olmayı. Yaşlanmayı geciktirdiğinide söylüyorlar. cilt uzmanı kadın 48 miş ama 32 gibi duruyor

• Yaptir o zaman

Yükleniyor...