Galatasaray'ın transfer politikasını doğru buluyor musunuz

Galatasaray Alex Telles, Davide Astori, Serdar Aziz, Tarık Çamdal, Veysel Sarı, Izet Hajrovic, Koray Günter, Salih Dursun gibi birçok genç isimle ilgileniyor ve hatta Veysel Sarı,Alex Telles,Izet Hajrovic ve Salih Dursun'u şimdiden bitirdiler diyebiliriz. Buna karşın bunca genç ismin kadroya dahil olması durumunda Yiğit Gökoğlan, Sercan Yıldırım gibi kiralık ve A2 takımına gönderilmiş aslında çok yetenekli fakat disiplinsiz oyuncuları da kadroya dahil edip çok geniş kadro üretme çabasında mı, yoksa harcanacak paraların çokluğundan haberleri yok mu? Madem çok paramız var kulüp olarak Alexandre Pato ve Florian Thauvin'i kadroya katalım toplam 40 milyon euro'ya haksız mıyım görüşleriniz nelerdir?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'nin, futbol başta olmak üzere, basketbol, voleybol, su sporları gibi değişik branşlarda, erkeğiyle, kadınıyla erişilmesi güç başarılar elde eden güzide kulüplerinden birisi olan Galatasaray; Hoca değişikliği gibi bir uyum süreci sonunda, ikinci dönem, futbol ligi liderliğini ve şampiyonluğu ancak böylesine aktif transfer politikası sayesinde elde edebilir, futbol sever herkese hayırlı olsun, Galatasaray ' a yakışyor...

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Fuzuli yere alınan oyunculara dünya para verildi. Şimdi devre arasında eksik kapatma yerine yeni takım kurma yoluna gidiyorlar. Henüz konuşulmayan devasa bir borç yükünüz var başınız belaya girecek gibi :)

0|1
    0|0
  • Sonuçta yerli oyuncu lazım bence Salih,Veysel falan gereksiz hesap bize pek ayak uyduramazlar bence de bütçeye yazık Hajrovic'i de görmüşsünüzdür Ajax maçında çok kötüydü ama sonuçta 1 maça göre de adam değerlendirmek doğru olmaz yeter ki iyi stoper ve kanat olsun da kim olursa olsun bence bütçe ayarlanmıştır zaten fazla kaybımız olmaz

0|0
    0|0
  • iyi transferler hepsi

0|0
    0|1
  • Maviler iyi diyorsa iyidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• paranız yok bu bir.. 330 milyon yuro borcunuz var ve büyük ihtimalle bu borç yüzünden artık rivayı falan satmanız kaçınılmaz olacak.. yoksa çok deli bir ceza bekliyor cimbomu yakın gelecekte.. transfer politikanızı eleştirmicem.. çünkü olmayan bişey eleştrilmez.. futbol değil sadece, spordan anlamayan bir ekip var cimbomun başında ve sanırım hala Türkiyenin en önemli kulüplerinden birini yönettiklerinin farkında değiller.. kulübü borç batağının içine soktular iyice.. gelir yok!.. taa 2 yıl önce toptan gelirlerini aldılar zaten.. olan cimboma olur.. bunlar günü gelince eyvallah diyip çekip gidecekler.. borçlar ve işe yaramaz veya kullanılamayan onca sporcu cimboma patlayacak!..

0|0
    0|0
    • Galatasaray'ın Riva'yı satmasını en çok isteyenlerden biriyim. Birçok arazi Galatasaray kulübünde bulunmakta ve eğer Galatasaray bunları satarsa Dünya'da borcu olmayan üstüne transfer için banka kredisi almak zorunda kalmayacak birkaç kulüpten biri olacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. 330 Milyon Euro olarak lanse edilen borçta kamouyunun uydurduğu bir yalandır. Bunca oyuncu paramızı alamıyoruz diye isyan bayrağını çekerdi yoksa. Şu an ki borç 200 Milyon Dolar civarındadır ve Riva arazisi bile

• Umarım spor dostum. Bu arada ara sırada olsa seninle spor konuşabilirim bu yüzden ekliyorum haberin olsun. Sağlıcakla kal şimdilik.

• kabul ettim.. sende sağlıcakla kal dostum...

• salih dursunu izledim beğendim 3 kulvar için idare edecek bir futbolcu alex telles bizim uzun yıllar sol bek açığımız kapatabilecek yeni hakan ünsalımız diyebilirz izet hayrovic Maşallah robbenin ikiz kardesi gibi David Astori gerçekten harika bir stoper ama chedjou mu? astori mi? derseniz bilinmezlik içinde kalırım Tarık çamdal olursa çok iyi bir alternatif oolur ama şu saydıkların içinden Veysel Sarı olursa çok üzülürüm sabri ondan tam 10 gömlek daha üstün bir oyuncu ve bu oyuncular 40 milyon euro falan etmez 40 milyona ibrayı falan alırlar

0|0
    0|0
    • 40 milyondan kastım Thauvin geleceğin en iyi oyun kurucusu olarak gösteriliyor. Brumanın gümüş krampon aldığı u20 dünya kupasında Thauvin altın krampon aldı, zaten Corintiansa giden Patoda Avrupaya dönmeye sıcak bakıcaktır, Thauvinde Marsilyada oynamaktansa bizde oynamaya daha sıcak bakar eminim ki. Kesinlikle bu iki futbolcu Ibrahimovicten daha fazla yarar sağlar.

• Umarım geliriz birgün.

• İnşallah yakındır

• bir zamanlar fenerbahçe böyle hesapsız harcama yapıp oyuncular alıyordu bir çoğu boşa gidiyordu şimdi ise aynı şeyi galatasaray yapıyor amrabat bruma gibi.

şimdi fenerbahçe kendine çeki düzen verdi lokomotif gibi işleyen takıma sırf taraftar yıldız istiyor diye bir tane bile takviye yapmadı bu yönden fenerbahçeyi tebrik ediyorum.

galatasarayın transfer politikasını ben beğenmiyorum

0|1
    0|0
  • telles ve hajroviç çok iyi oldu. hem genç hem de mevkilerinde iyi futbolcular. defansa serdar azizi de alabilseydik 10 numara olacaktı. dany, ceydiu, riera, amrabat gibi yabancıları gönderip, drogbanın da gideceğini düşünüp çok iyi bir forvet ve bir defans alınabilir sezon sonunda.

0|0
    0|0
  • Gereksizzz

0|0
    0|0
  • yiğit ve sercan için "çok yetenekli" dedikten sonra okumayı bıraktım kusura bakma.

0|0
    0|0
  • yanlış

bi sol bek yeter

gerisi para israfı

cayırt

0|0
    0|0
  • alex telles ve hayroviç lazımdı

0|0
    0|0
  • iyidir iyiiii gayet