Anlık hoşlantılara inanır mısnız?

anlık hoşlantılar yaşar mısınız sizde? ne kadar sıklıkla olur bu her seferinde farklı kişiler midir?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bir avm'ye girdiğimde en az 10-15 hatundan hoşlanırım ama çıktığımda hiçbiri aklımda bile yoktur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende de anlık hoşlantı hep oluyor hastamıyız la biz...Utandım bak gizlendim...

3|0
    0|0
    • gizlencek bişi yok anlık birşey bu yani bilemedim bende mi utansam :/ ama çok normal geliyor bu bana en azından öküz gibi her kıza/ erkeğe bakıp kaka ben tüline/mahmuta aşıgım tiplerinde değiliz bardağın dolu tarafını görmek lazım yaniii

• evet benimkisi şöle bir ay falan sürdü en son...ama kendi baya gerivites yapınca anlık bir rileti gibi sildim gitti...olur ara ara ya

1|0
    0|0
  • Olabilir insan nefis taşıdığına göre nefsine yenik düşüp farklı kişilerden hoşlanabilir. Kendini kontrol edip edememekte senin iradene kalmış bişey...

1|0
    0|0
  • bugun kızın biri yanıma oturdu dolmuşa degisik degisik bakıyodu suratıma ? sen simdi bu sorunla çeşitli duygular canladırdın benım kafamda :D

0|0
    0|0
    • bu soruyu sorarak iyi mi yapmışım kötü mü yapmışım anlamadım :D

• şöyle diyim ben farkediyom kızlar yanıma oturuyo bakıyor degisik degisik , simdi bunların hepsi benden anlıkmı hoşlanıyo :d:d:d

• şuan hoş oldum.

0|0
    0|0
  • Yabiki özellikle gülüş şekli beni çok etkiler

0|0
    0|0
  • olur çok olur herseferinde farkılıklar olur

0|0
    0|0
  • Kendimden utandım şu an

0|0
    0|0
  • yaşaam* koyuyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dışarıda gördüğüm insanlarla oluyor bazen. ayda yılda bir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...