Hiç hayatınızda detayda yazdığı gibi cevaplandıramadığınız tuhaf bir şeyle karşılaştınız mı?

Arkadaşlar bu gece yatmadan önce çoraplarımı çıkartmıştım, daha sonra yaklaşık 3 saat uyuduktan ve tuhaf ama şimdi hatırlayamadığım rüyadan sonra sabah 6:30 gibi uyandım ve çorabın teki sağ ayağımdaydı. Çorap muntazam bir şekilde giyilmiş hiç büzük ve ya katlanmış değildi. Yatmadan önce çorabı çıkardığımda biri yerdeydi diğer teki de yataktaydı :D ne hikmetse yerdeki çorap sağ ayağımdaydı.

Bu ne ya!

tuhaf tuhaf şeyler oluyor. :D

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• yalnız yaşamıyosan biri giydirmiştir belki ya da uyku sersemliğiyle hatırlamıyon

0|0
    0|0
    • kardeşimin yatağında annem yatıyor. o da giydirmemiş. ya büyük ihtimalle öyledir tabiki de ben hiç birşey hatırlamıyorum. ve ilk defa böyle bişey oluyor uyku halinde birşey yaptığımı ne ben bilirim ne ailem. çok saçma ilginç birşey. anlam veremiyorum. uyandığımda biraz korkmadım dersem yalan söylemiş olurum ama umursamadım yattım uyudum genede.

• bu gece tekrar denicem bakalım aynısı olacak mı :D

• dene bakalım :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne içtin de yattın sen?

0|0
    0|0
    • Yalan yok, yarım bardak Su! :D o da kafa yapmamıştır herhalde :)

• bence sen ayak dışında başka yerleri de kontrol et, daha vahim şeyler olmuş olabilir..

0|0
    0|0
    • mesela?

• kedidir kedi :D

• la taam cozutma :D bak bişey daha dicem geçen sene de yattığım odanın kapısı kendi kendine açılıyordu 4-5 kere oldu böyle. arada ziyaretime geliyorlar böyle. :D

Yükleniyor...