Şu küçücük sitede bile egosuna hallenilmesinden korkan insanların olması garip değil mi?

bak bir yerde deseniz şu sitede belli saatlerde online oluyorum gülerler öyle kıytırık yani. ben de şu an kıytırık bir sitede soru soruyorum.gel gör ki bazı egobütün insanlar izin vermiyor azcık taşak geçelim biraz eğlenelim. soğuk mağrur duruşuyla zekasızlığını ört pas etmeye çalışıyor. bir rahatlayın yaslanın arkanıza bırakın insanlar biraz hallensinler üstünüze, birbirimize hallenelim, lanet egolarımızı alıp bir yerlerimize sokup oluşturmaya çalıştığımız üst benliğimizden sıyrılalım. hayat çok i*ne ve insanlar çokg*tegolarımız ise sandığınızdan daha hassas ve kırılgan madem öyle bırakalım sksinler ha ne dersiniz?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• link ego dediğin böyle olmalı :(

0|0
    1|0
  • bi hallenme hissediyorum şu an ama hayırdır inşallah.. ha bir de ego diyeyim de ben de önemli bişeyler söylemiş gibi görüneyim..

0|0
    0|0
  • Benim egomu senin dediğin şekle sokacak çok az insan var bu sitede. Ama dediklerinde sonuna kadar haklısın

0|0
    0|0
  • izin veriyorum egomu zikebilirsiniz ...

0|0
    0|0
  • rahatım ya kim naparsa yapsın

0|0
    0|0
  • tamam hadi hallenin.

0|0
    0|0
  • İyi ki ego kelimesini öğrenmişsiniz, tanımını yap desekg*tgibi bakarsın suratıma :D

1|0
    0|1
    • puhahah hadi git ygs ye çalış beybi

• ne alınganlgı bebeyim

• Peki fıstık alınmadıysan sorun yok

• Doğru söze ne denir...

0|0
    0|1
  • Aynen ablam, iki kelime salla kicindan hemen çokerler ustune, namuslu beyinsizler

0|0
    0|0
  • Egoma dokunmayın patlar :))

0|0
    0|0
  • Yohohohoho

0|0
    0|0
  • Waaaow beybi doğru

0|0
    0|1
  • git babana söyle bu lafları

3|1
    1|1
    • şu ortamın tadını bir kaçırma iki dakka lan

• sanane lan

Kızlar Ne Diyor 7

• ah bir de fütursuzca kullandığın kavramların anlamını bilsen :d

1|2
    2|0
    • ansiklopediyi önünüze dökecek değilim ah aslında ego şudur budur zırvalıklarına da girmeyeceğim aç google ı her bok ortada. siz nasıl anlayacaksanız ona göre yazdım. yani toplumun genel olarak algıladığı şekliyle.

• Bana hallenmeyin ben bıyıklıyım.

1|1
    1|0
  • 5* hakettın doğru dıyorsun .

0|0
    2|0
  • bana hallenmeni ne çok isterdim.

içine bal kaçmış kabak tadında sulu çörek.

0|0
    0|0
    • ben eskiden maviydim dilersen hallenebilirim.

• Hallenmek mi oha :(

0|0
    1|0
  • acıyacak diye ödüm kopuyor :(((((

0|0
    2|0
  • 5* çaktım lan.

0|0
    4|1
Yükleniyor...