Sevgılınıze nasıl hıtap edersınız ????

soru basıt arkadaslar sevdıgınız ınsana, aşkınıza nasıl hıtap edersınız

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• aslında hıtap etme seklı cok da onemlı degıl bence ben bı erkek olarak sevdıgım kıza sureklı askım bıtanem falan demem bana yapmacık gelıyor cunku onemlı olan sey benım sureklı kız arkadasımla telefonda konusurken ve ya yuz yuze konusurken ona karsı hıc bır zaman sesımı yukseltmemem ve onu kıracak sekılde konusmamam dır bu hatalı olan kısı o bıle olmus olsa susmayı bılmek ve sınırlerı yatıstıktan sonra konuyu tekrar sakın sakın konusmak ve ya da konuyu kapatmaktır kucuk seylere takılmadan sevdıgımı kırmadan onun nelere kırıldıgına dıkkat etmem ona kucuk ama guzel jestler yapmam kısacası onna deger verdıgımı hıssettırırım eger bır erkek ona deger verdıgını hıssettırmıyorsa hıtap seklı onemlı degıl sadece yapmacıktır cunku cok kız askım bıtanem sevgılım vs vs denmesını ıster onalar basıt seylerdır bence ıcınden gelen seylerı soylemek onu her zaman kendısını benım ıcın ozel oldugunu hıssettırmeye calısırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• en çok, "nur' um" demeyi severim..

0|0
    0|0
  • benim kendime özel bir planım var anlatamam :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ki dostum :D

0|0
    0|0
  • sadece güzelim demek isterdim .

0|0
    0|0
  • petit chou:))derdimm:)))

0|0
    0|0
  • suan yok kız arkadasım fakat hatunum prensesim falan derdim. alttaki arkadasta benim gibiymis :)

0|0
    0|0
  • bebeğim derim

0|0
    0|0
  • hitap edecek bir sevgili yokki

0|0
    0|0
  • ben dana dinazor gibi şeyler derim çok hoşuna gider pek belli etmesede anlarım ben

0|0
    0|0
  • Gözbebeğim <3

0|0
    0|0
  • Mezarım da ki çiçek olurdu sanırım )

0|0
    0|0
  • yokki hitap edelim:(

0|0
    0|0
  • Panpa derim ben

0|0
    0|0
  • bu soru sıktı ya

0|0
    0|0
  • olsaydı hatunum derdim.. hayal bedava.

0|0
    0|0
  • O bana ağzına sıçtığım derdi, ben ise matmazelim derdim.

0|0
    0|0
  • canıncehenneme demiştim enson

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...