Sevgilinizi başka biri ile yakalasanız ne yapardınız ?

Aldatılanların hiç hatayı kendinde aradıgı oldu mu ?

beni neden aldattın diye sordunuz mu ?

aldatıldıgınızı ögrendiginizde hemen intikam planlarına mı baslarsınız yoksa bir düşünüp ilişkinizin ne yönde gittigini neden böyle oldugunu mu düşünürsünüz ?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çeker giderim olduda zaten yakaladım devam edelim dedim ama kendimi kandirdim ona olan güveni kaybettiğimi göremedim Allah büyüksün Ya Rabbim

1|0
    0|0
    • yakaladın devam edelim mi dedin ?

seninkide fazla olmus zaten biri seni aldattıysa sevmediginden senden koptugundan aldatmıstır neden devam edeceksin ki.

sadece uzaklasır bikaç güne unutursun bu kadar basit.

• güçlü olmayı bilirsen, hayatın boyunca duygularına kendini kaptırmazsan mutlu olursun.

• Aile ortamı sıkıntılı ama kafa dinlemek için askere gidicem sorunlardan uzaklaşmak için zaten askerden önce hangi kız beklerki sevdiğini

Erkekler Ne Diyor 14

• Sorduğum oldu ama saçmaladığımı farkettim. Sonuç olarak en basiti ne olabilir ki, geldi egosuna uşak etti beni, sonra başkasına kaçtı. Garanti formül olarak kullandı beni. Yani iyi niyetle yan yana getirebilir miyiz, bence hayır.

Ben sadece aldattığını, ne istediğini bilmediğini ve hala içine ukte kalmış şeylerin olduğunu düşünürüm. Tabi hayatında yerim olmayacağını, hayatımda olmaması gerektiğini düşünürüm. Geçen zamana içim acır ve hayırlısı der önüme bakarım.

cut.

1|0
    0|0
    • kendi hatası çok büyük ama bence karsı tarafta hatalı olabilir

mesela seni bırakmak istemistir izin vermemissindir,sogumustur görmemissindir,bunaltmıssındır sevginle ısrarcısındır vs vs

açıkca konusup ayrılabilirmi evet bu daha iyi olur ama birazda karsı tarafın hatası var.

• Bir erkek olarak sevgilimin aldattığını öğrendiğim anda terkederim. Geri dönmeye özür dilemeye falan çalışırsa da çok çirkin şeyler yaparım.

1|0
    0|0
  • ''Benim gibiler

Sevmeyi sevenler

Her derdi çeker de ihanete gelemezler''

-Müslüm Gürses

2|0
    0|0
  • Neden suçu aldatana değilde aldatılana yüklemeye çalıştığıunı merak ettim. Sanırım sen aldattın ve bu soruyu kendini rahatlatmak için sordun. Çünkü hiç bir sebep ne erkek ne de kız için aldatma sebebi olamaz. Varsa anlaşmazlık ilgisizlik ya da aldatma vs ayrılır istediğini yaparsın. Kişinin ilgisdizliği senin onu aldatmanı gerektirmez. Cinsel yetersizliği varsa doktor diye bir şey var vtedavisine bakarsın çözüm yolları ararsın olmadı boşanırsın. İnsanlıktan çıkmayın hatalarınıza kendinizce haklı iğrenç bahaneler aramayın.

1|0
    0|0
    • ben hiç aldatmadım aldatmam için birilerini sevmem lazım yani birinide degil birilerini ki ben birini bile milyonda bir seviyorum biriyle sevgiliyken baska birini sevseydim ayrılırdım acık acık söylerdim zaten sevmedigim biriyle sevgili olmam.

neyse

bu kısmı geçelim

orda aldatılan suçlu yazmıyorum aldatılanda suçlu diyorum yani suç daha çok aldatanda ama aldatandada suç var karsı tarafın sevmedigini biliyor devam etmek istiyor ısrarla bir sans daha veya sevgisiyle bunaltıyor vs vs.

• hakkı var demiyorum

aldatmaya hakkı yok zaten aldatmanın dogru oldugunu savunmuyorum

aldatıldıgında karsı tarafa neden diye sordugunda en azından ondan ne eksigi oldugunu ögrenir.

• Bu eksiklik sebebiyle yapıldığı için masul bir davranış mıdır yani? Sonuçta sen yine aynı kapıya çıkardın olayı.

• Ikisinide timin catisindan vururum

Yada dur ya iki tane şerefsiz için icerde çürümeye gerek yok en iyisi kiraluk katil tutmak

1|0
    0|0
  • ilk önce dinlerim elbette, mantıklı bir açıklaması var mı diye, daha sonra karar veririm ne yapacağıma..

0|0
    0|0
    • seni aldatmıs artık nasıl bir mantıklı acıklaması olacaksa :D

dinleme kısmı güzel ama mantıklı acıklama kısmı dıtdııımmm -_-

• yakalamış derken nasıl bir yakalamayı kasteddiğinizi sorsam, ona göre daha açıklayıcı bir cevap veririm ;)

• asla şiddet yanlısı değilim ama bu konu ayrı çok şükür hiç başıma gelmedi ama olursa tokatı yer karım olsa öldürürüm

1|0
    0|0
  • Ortada üzerine düşünecek bir ilişki kalmamıştır ki düşünelim.

2|0
    0|0
    • hahah dogru :D

iki tarafada sırıtıp pardon böldüm denilir ve ortamdan uzakalasılır :D

• Ne yaparım tepkimi kestiremiyorum. Hiçbir şey demeden gidebilirim de, evi dağıtıp çıkabilirim de.

• tabiki aldatılan da aramalı ama aldatan kadar değil

1|0
    0|0
  • o0o0o0o0 Grup mu var hadi hadi devamm D:

1|0
    0|0
    • töbe est. :D

• yaa ne yapıcam o zaten beni aldattıysa ben onu mutlaka defalarca aldatmısımdır aramızda ciddi anlamda birsey yoktur hiç yoktan anı değerlendirip alabildigim zevki alip cektirebildiğim kadar aci cektirmeye bakariz :D

• link Eşliğinde o kızı parçalarım :D

0|0
    0|0
  • beni aldatmışsa onun anasını da ziksem içime dert olur unutmaya çalışırım...

0|0
    0|0
  • yolun açık olsun

0|0
    0|0
  • Yok inanmıyorum öyle niye aldatıldım diye düşüncek insana yoktur be...

0|0
    0|0
    • ben düşünürdüm.

eger beni aldattıysa benimde hatalarım vardır heralde.

üzülmezdimde çoktan bitmiş zaten neyine uzulecekmisim.

• Allah kolaylık versin düşünmeye devam sonuca ulaşırsın umarım...

Kızlar Ne Diyor 10

• bende ne sorun olursa olsun aldatılmayı hak etamam. kimse etmez. aldatanın karaktersizliğidir o

2|0
    0|0
  • Yatakta falan yakalasam kızı bir güzel benzetirim evi başlarına yıkarım.Sonra tüm irtibatımı keserim .Numaramı değiştiririm gerekirse.Kendim de aramam hatayı.Aldatmanın bahanesi olmaz,aşırı bencilce bir eylem.

Bunun dışında normal bir şekilde öğrensem irtibatı keserim,bu kadar.

Açıklamasını da dinlemem.

1|0
    0|0
  • düşünmeye gerek yok olan olmuş , aldatmış. kimseden intikam almakta gerekmez. hakkıyla sevmişsen karşı tarafı , karşıdaki de pişman olup döndüğünde geri çevirerek en büyük intikamı alırsın zaten :)

1|1
    0|0
    • evet ya intikamda ne

ben üşenirim.

birbirlerini sevmişler begenmişler banada mutlu olun demek düşer :D

• Aldatıldım. :) Zor günler geçirdim, çok zor. Hala şaşıyorum kendime nasıl güçlü oldum diye. Hiç hatayı kendimde aramadım cunku zaten ben bu ilişki için elimden geleni yapmıştım sadece neden dedim. Neden onu seçti, ne eksiğim vardı dedim. Zoruma gidiyodu, hazmedemiyodum. Sabah uyanırdım gözümü açar açmaz o aklıma gelirdi öldürmek isterdim ciddi ciddi katil olmayı düşünüyodum ama bunu yapamadım onun yerine kendime zarar verdim. İntikam almadım 9 ay ayrı kaldık ve barıştık. :)

1|0
    0|0
    • sonuna kadar böyle güzel güzel okudum 'barıstık' kısmını okuyunca böyle püüü nasıl yaptın bunu diyesim geldi

cidden neden barıstın

ben olsam böyle sogurdum ondan böyle yüzünü görünce bile bir igrenme gelirdi ama nefrette etmezdim böyle sadece igrenirdim

• İgrendim zaten artik icimde nefret yoktu kin vardi ama olaylar boyle gelisti.

• Aldatip da sonrasinda mutlu olan gormedim.

Birakir giderim ne hali varsa gorsun. Zaten cezasini bulur.

Ha aklimdan, kafasini govdesinden ayirip, kusbasi yapip, akbabalarin onune atmaz gecmez mi?

-Tabii ki gecer.

2|0
    0|0
  • Mutluluklar dilerim...

1|0
    0|0
  • ne önemi var .pardon sen haklıydın aldatmakta artık kendime çeki düzen vericem denmez heralde..

1|0
    0|0
    • denir bence.

yani ben bir durup sorardım

neden aldattın diye bir sorardım.

• Ana avrat düz giderim sanırım

1|0
    0|0

• Asla sormam.

Ah'ımla gebersin.

1|0
    0|0