Nişanlının yanında bir dizideki adama yakışıklı deyip sen birine deyince kızması normal mi?

arkadaşlar şimdi durduk yere ben dedimki o diziyi izliyomusun diye oda evet dedi hemen orda bi yakışıklı çocukvar dedi sonra bende şakasına döveyim ben onu dedim gözlerine dokunma çok güzel gözleri var dedi ya :( ama bi arkadaşın sevgilisi bana asılıyodu ben ona güzel deyince hayır demiceksin sadece ben güzelm başkası güzel olmasın dedi çok aşığm ama yanımda neden durduk yere bunu söylüyo :( 2. kez aynı şeyi söyledi :(

Güncellemeler:
aslında her zaman tipim yüzünden övgü alan insanm fiziğimde iyi yüzücüym yani amacı ney şimdi ?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar sevdiklerinin onları kıskanmasına bayılır. Mesela bende aynı şeyi yapıyorum :D Sevgilim "bak ya kızıyorum ama sadece bana bakabilirsin " gibisnden tepkiler verince hoşuma gidiyo :D Ama siz başkasına bakarsanız kıyamet kopaaar :D Bence uğraşma fazla sevgiline istedğini ver :)

0|1
    0|0
    • nasıl yani istediğini derken bunu yapıyo hoşlanıomu şimdi :) ?

• Bunu ciddi anlamda mı sordun

• evet nedenki bilmeyerekden kötü bişimi dedim

Kızlar Ne Diyor 5

• ikisi arasında fark var. sevgilin hayatınızda olmayan ve birlikte olması mümkün olmayan birisine hayranlık duymuş. herkes ünlü birilerine hayranlık duyar. ama sana asılan kıza güzel demen bununla aynı değil. o sizin hayatınıza girebilir. size yakın ve birlikte olma olasılığınız var her zaman için. imkansız değil yani... o yüzden sevgilin haklı

0|1
    0|0
    • evet kardeşim doğru söylüyosun çok sagl

• onada siz kendi çevrenize göre karar vereceksiniz artık

• :) anldm

• seni kiskandirmak istemis galiba ama Ikinizde haksizsiniz. Onunda seninde ole dememen gerekirdi bence.

0|1
    0|0
    • evet doğru .s ama dokunuyo yok gözlerine dokunmaymış .s .s

• çok sagol kardeşim :)

• Bisey degil :)

• Kiskandirmak istiyor

0|1
    0|0
  • fark şu:tvdekı ınsanın ondan haberı yok

ama sana arkadasının sevgılısı olan hatunun senden haberı var

0|1
    0|0
    • evet doğru sölüyosn ben birisine güzel deyince sinirleniyo o deyince bişi olmuyo .s

• kıskandırıcaktır

0|0
    0|0
    • yani 2. kez söylüyo aynı şeyi yok gözü çok güzelmiş dokunmaymış .s

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...