3 Harfliler aşık olurlar mı ? Aranızda sizin, yakınınızın ya da etrafınızdakilere musallat oldu mu ?

Dalga gecicek arkadaslar bastan hic yormasinlar kendilerini, ciddi ciddi soruyorum var mi var ise bildiklerinizi paylasir misiniz

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güldüm la. Düzelmez böyle gider bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• olurlar kardeşim.çünkü onların da dişisi ve eri var..ayrıca bana dişi bir üç harfli rüyama girerek bana öpücük kondurdu..ama ben ondan uzaklaştım..

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar bir cinle büyük aşk yaşadım ailesi karşı çıktı babası beni çarpı işte o zamanlardan beri beyim yok

3|0
    0|0
    • ++

En iyi cevap seçmelisin bunu soran, cinlerin aşık olduğunu sanan zeka küpü seni.

• Hic duymuyor musunuz siz ya yazik dalga gecilecek halde dalga gecmeye calisiyor. birde okumayana cahil derler ya sizin gibilerin hali nolucak

• Cinler vb meta fiziksel ögelere inanmam

• olurlar olsalar yanddın:)

0|0
    0|0
  • Tövbe Estafurullah mallık da çığır açıyorsunuz

0|0
    0|0
    • yaşayan bir sürü insan varken biz mi mal olan oluyoruz ?

• yalarım 3 harflileri yok öyle şeyler

cayırt

0|0
    0|0
  • onu bilmemde annemin ark musallat olmuş eskilerden kadın zor kurtulmuş.

0|0
    0|0
  • Ben musallat oldum.Taş gibiydi.İstemedi.Adettendir diye kendi kendini çarptı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanlar bitti de cin abilere mi dadandınız şimdi ?

0|1
    0|0
  • aşık olup olmadıklarını bilemem ama bizim tanıdık vardı ona musallat olmuslardı. Ailesi cok sıkıntı yasamıstı. Hatta annem gitmiş bunlara kaç yıllık arkadası tanımamıs annemi :((

0|0
    0|0
  • saçmalama olmazlar

0|0
    0|0
  • allah kimsenn başına vermesin . benim kız arkadaşıma oldu kimseyle olamıyordu sürekli saçma sapan birşeyden kavga edip ayrılıyordu. her derdin bir çaresi var .

0|0
    0|0
Yükleniyor...