Kapat

Düzenli spor yapıyorum ama abur cubur yiyorum ?

Düzenli sporla baya kilo verdim abur cuburu kesmiştim tuz,şeker,ekmek kullanmıyorum zaten ama son 1 haftada akşamları abur cubur alışkanlığı başladı pişman oluyorum ama son pişmanlık bir işe yaramıyor :( bu yediğimiz abur cuburdan sonra egzersiz yapıyorum 10 dakikalık metabolizma hızlandırmak için yediğimi yakabilir miyim ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• 40. dakikadan sonra yag yakımı :D . bunları kım uydururyor bılmıyorum ama oyle bırsey yok . kardes smdı senın abur cuburu kesmen lazım . yedıklerını yakamazsın bana gore . tabı yedıgın vakıtte onemlı . oglelerde ıse ve aktıf bırıysen sıkıntı olmaz . ama abur cubur bıle yesen zararı dgerlerıne gore az olaanı tercıh et . ve bol su ıc bunları tuketırken.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• yağ yakımı 40. dakikadan sonra başlar cevap açık net yeme :)

0|0
    0|0
    • kötü alışkanlıklar işte :) 1-2 saat spor yap ,sonra çayla beraber abur cubur ye :) düzeltmem lazım bu durumu

• yalnız sana şunu söyleyeyim kas oluşumunun yüzde 30 u çalışmaysa yüzde 70 i beslenmedir benim günlük beslenme programımı görsen miden bulanır ama yapacak bişey yok

• Bence yine de tut kendini yeme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir snickers 280 kcal falan, 280 kcal yakman için yarım saat falan hızlı tempoda yürümen lazım. Yediklerinin kalorisine bak da bir hesapla bakalım yakabiliyor musun.

0|0
    0|0
    • günlerdir her akşam yediğim abur cuburlar psikolojimi bozuyor .. akşamları alışkanlık oldu.. her gün 30 dakika hızlı yürüyüş bazen koşu yapıyorum sonra bazı egzersiz videoları ile destekliyorum .. ama dediğim gibi abur cubur çok yiyorum . bunu düzeltmeye çalıştıkça daha çok yiyorum

• Dinlemelik : link

0|0
    0|0
Yükleniyor...