Fikret Orman Neden Fikrini Değiştirdi?

Geçen sezon Galatasaray Sneijder ve Drogba transferlerini yaptıktan sonra Fikret Orman aynen şu açıklamayı yapmıştı "Benim imkanım olsa bile böyle büyük transferler yapmam,çünkü bu tarz transferler takım içindeki dengeyi bozar.onlar Sneijder ve Drogba´ları izlemekten zevk alıyor biz ise genç Oğuzhan ve Necip´leri izlemekten zevk alıyoruz" Demişti şimdi ne olduda Ronaldinho´nun peşine düştü anlamak güç doğrusu bizi Beşiktaşın yaptığı transferler ilgilendirmez ancak benim burada zoruma giden Fikret Orman´ın Galatasaraylı futbolcuların ismini kullanıp kendi taraftarını kandırmaya çalışması siz hiç Ünal Aysal ya da Mancini´nin Bjk ya da Fb Futbolcuları hakkında değerlendirme yaptığını gördünüzmü?Ayrıca bugün yine Sneijder ve Drogba´ya göndermede bulunan Fikret Orman´a şunu sormak lazım geçen sezon Feda diyipte yerli futbolcuların ücretinde indirime gitmesini isteyen yönetim yarın Ronaldinho´ya yıllık 6 Milyon Euro verirken o yerli futbolcuların yüzüne nasıl bakacak?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• drogba ve sneijder hakkında yaptığı açıklama = kedinin uzanamadığı ciğere mundar demesi.

dediğin gibi tek amacı kendi taraftarını kandırmaya çalışmak. bu adam bjk - pirlo iddiaları çıktığında "pirlo bize gelmez." demek yerine "35 yaşındaki adamı beşiktaş ne yapacak?" demişti. link şimdi 34'lük ronaldinho ile ilgileniyorlar.

pirlo - ronaldinho konusunda kendisiyle çelişiyor. drogba - ronaldinho konusunda ise hem kendisiyle hem de takımın başına futbol direktörü sıfatıyla koyduğu önder özen'le çelişiyor. link

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok güzel soru olmuş bence yapamayacakları transferler hakkında sallamaları gayet normal Ronaldinho'nun peşine düştüler de ne oldu anca taraftarımızı biraz heyecanlandıralım dediler ama ellerinde patladı sebebi ise Assis'e teklifi götürmekte gecikmişlermiş de falan da filan da yeni bir Fernandes'e gerek yoktu zaten şov amaçlı alınacak bir futbolcu hesabıydı Bilic gelmesini istiyordu ama paradan önce asıl yükselişe geçen oyuncuların yüzüne nasıl bakacaktı Ronnie'yi alacaksın da onun üzerine oyun kurmadan nasıl verdiğin paranın arkasında duracaksın?

0|1
    0|1
    • Fikret Orman geldiğinden beri zaten kendi taraftarlarını kandırıyordu Ronaldinhoyu alayımda biraz koltuğuma garantiye alayım diye düşünüyordu onuda eline yüzüne bulaştırdı:)

• Ona göre belki hala öyle olabilir ama taraftarın isteği ve beklentisine göre durumlar değişebilir bir başkan da taraftarın ve hocanın isteğine göre transfere yön vermelidir,doğrusuda budur.Ayrıca Ronaldinho yu transfer etme konusu yeni değil uzun zamandır gündemde olan bir konudur.

0|1
    0|0
    • Bizim Ronaldinhonun yeteneğine,futbolculuğuna diyecek hiçbirşey olamaz ancak Fikret Orman sürekli Sneijder ve Drogba yı hedef alan açıklamalar yapıyor kendi taraftarının gazını alabilmek için başkasının futbolcularını eleştirmek doğru değildir

• 6 milyon olayı yalan

• galatasaray adama tükürdüğünü yalatır bu da galatasaray farkı morartmada üstümüze yoktur

2|2
    2|3
  • Ünal Aysal mı yapmıyor açıklama? :)

0|0
    0|0
    • Ünal Aysal kendi kulübü ile ilgili açıklamalar yapıyor ama Bjk başkanı rakibin futbolcularını çekememezlikten kötülemiyor

• sizin hatanız ronaldinho ile drogbayı aynı kefeye koymanız. Roni sadece bir yıldız futbolcu değil, o sizin hayalini bile kuramyacağınız parayla satın alamayacağınız bir karakter. Henuz beşiktaşla adı anıldığında bile heyecan duyan beşiktaşı araştıran bir sporcu. Karakteriyle dünyaya damga vurmuş çarşı gibi bir taraftar için beşiktaşa geliyor. Ne türkiye nede türkiyedeki hiç bir takım roniyi haketmez sadece çarşı hakediyor kendisini. Biz onu futbol oynasın diye istemiyoruz. Sevgimizi paylaşacağız bu adam gibi adamla.

0|1
    0|0
    • Gerçekten çok iyi sallamışsın bundan 2 yıl önce Ünal Aysal Ronaldiho ile yıllık 5.5 Milyon Eurodan 3 yıllığına anlaşmıştı ama Terim bu transfere karşı çıkmıştı link yani senin alamazsınız dediğiniz transferi Ünal Aysal daha ucuz bir fiyata bitirmişti ayrıca Drogba 34 yaşında Şampiyonlar ligi finalinde Bayerni tek başına yıkıp kupayı aldı RONİ ise 30 yaşında pili bitti

• Senin söylediklerine göre Fikret çok yalancı birisi ama bence Ronaldinho Bjkye katkı sağlamaz Milanda bile istenileni veremedi

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdi bir kere Ronaldinho transferinde sadece 3 milyon euro kulüpten çıkacak diğer kalan 3 milyon euro sponsor tarafından karşılanacak. Ayrıca geçen sene bir tek Quaresma'dan indirim yapılması istendi bir çok yerli futbolcunun sözleşmesinde iyileşmeye gidildi Veli, Necip bir iki tane diğer yerli oyuncular. Dediği cümleye gelirsek her başkan arada sırada cahil taraftarların sesini kesmek için böyle yalanlar söyler o dönemde Galatasaray Drogba gibi yıldız oyuncuları alırken bizim kulübün durumunu düşünmeyen cahil taraftarlar millet kimleri alıyor biz niye almıyoruz amnkyim diye ağlıyorlardı bu tipleri bir şekilde avutmak gerek dimi bunu her başkan kullanır arada. Ünal Aysal konuşmadı belki ama yöneticileriniz çok güzel konuşuyor diğer tekımın futbolcuları hakkında Meireles tükürdüğünde benim öyle futbolcum olsa takım otobüsüne bindirmem diye konuşan yöneticiniz vardı ismini hatırlamadım şimdi demek ki sizin yöneticilerde başka takımın futbolcuları hakkında konuşuyorlarmış.

1|1
    2|0
    • O yöneticinin adı Adnan Öztürktü vede haklıydı çünkü Melo nun tükürmediğini sizde çok iyi biliyorsunuz

• Hakem Melo ya Tükürdü gerekçesiyle kırmızı kart verdi Tvden tekrarını izleyince Melo nun tükürmediği çok açık ve net ortada neyse eski konuları konuşmaya gerek yok ama Fikret Orman çok sinsi birisi geldiğinden beri Bjk li taraftarları kandırıyor bir dün Önder Özenin yaptığı açıklamalara bakıyorum birde Fikret Ormanın arada dağlar kadar fark var

• Fikret Orman gayet başarılı bence yapacağım dediklerinin hepsini yaptı eğer diyipte yapmasaydı kandırmış olurdu. Sponsor anlaşmaları yapacağım dedi Türkiye'nin en büyük sponsor anlaşmasını Vodafone ile yaptı ve yetinmeyip bunun üzerinede bir kaç tane sponsor anlaşmaları yaptı. Bugün Ronaldinho, Lescott konuşuluyorsa bu anlaşmalar sayesindedir. Önder Özen ve Bilic'e sabredersek daha iyi yerlere geleceğimiz kesin bence.

• Ünal Aysal açıkladı zamanında canlı dinlemiştim bir kanalda Fatih Terime Ronaldinhoyu istermisin diye sorduk kendisi istemedi bizde almadık demişti istemediği sneijderi getirdi şimdide iyiki getirdi diyoruz ama neyse onlar uzun konular Valla baktı ki başarılar yıldızlarla oluyor oğuzhan necip gibi topçularlar 2 yıl üst üste avrupanın en büyük kulüplerinden olunmuyor biraz tükürdüğünü yaladı bide ilk baştaki talihsiz açıklamaları birazda taraftarın gazını almak için yapıldı diyebiliriz

0|1
    0|0
  • Beşiktaşın R10 a 6 milyonluk resmi teklifini ispatlayın,üzerimdeki orjinal formamı yakarım

Tamam transferi için teklif yapıldı ama 4 milyondan 1 kuruş yukarı değildi

0|0
    0|0
    • Tamam 4 olur 6 mevzu bu değil burada esas konu Fikret Orman böyle transferlere karşıydı şimdi ne olduda fikri değişti onu sordum ben

• Bunları yaparken sence Drogba ve Sneijderi kötülemesi doğrumu?

• medyanın abartması renktaş

• adamlar alıyorsa vardır bir bildikleri uğraşmayın beşiktaşla bencede alsınlar roni gibi yıldızı türkiyede izlemek çok güzel olur.

0|0
    0|0
    • Ronaldinho isim olarak çok büyük bir isim ama malesef Barça döneminden sonra Ronaldinho artık bitti bazı nedenlerden dolayı

• sabit fikirli değil işte ne güzel fikrini değiştirmiş ve bir dünya yıldızıyla anlaşmış

0|0
    0|0
    • Fikrini değiştirmeden önce Galatasarayın yaptığı transferleri eleştirmek iyimi oluyor?

• ben şimdiye kadar fikret ormandan bu dediklerini duymadım adamın kimseyi eleştirdiği yok be kardeş

• bence öyle bir dünya yıldızına sahip olmadığınız için kıskanıyorsunuz. zoruma gitti diyorsun ya bence bu zoruna gitmiş

0|0
    2|3
    • Sneijder ve Drogba senin takımındamı oynuyor?Gizli korkak

• dünya yıldızı dediğin şöyle üst düzey bir kulüpte oynar chelsea galatasaraydan beşiktaştan fenerbahçeden daha mı büyük

• Evet Chelsea bu üç kulüptende daha büyük

• Ronaldinho bir projedir. Dünya çapında reklam olacak. Maliyetini zaten fazlasıyla çıkartır. Diğerleri de çalışsın bir Ronaldinho olsunlar ondan sonra para istesinler. 2 kez yılın futbolcusu olmuş birisinden bahsediyoruz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...