Zor bir karar :( Ne yapmam gerekiyorr ?

Beni Deli gibi seven birisi var, üstelik babamın arkadasının oğlu. Şu an askerde,konusuyorz sevgili gibiyiz. bu durumu anneme söyledim ama karşı çıktı olmaz dedi. Sebebi ise onun ilkokul mezunu olması :/ Benimse üniversite. sorun sadece bu değil, babasının yanında çalışıyor kendine ait bir işi bile yok diyor, hem biz arkadasız onların ailesyle baban vermaz seni iş ciddi olduğu zaman diyor birsürü şeyy :(

Şimdi ben ne yapayım bu durumda ? Ailem mi,sevdiğim mi?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• kırk katırmı kırk satırmı gibi bişey.. bak sana şunu söyleyim sakın yanlış anlama ..ben okuyamamış insanlara saygı duyarım bir adam fakirlikten okuyamaz ama dışardan sınavlara girer alır diplomayı orta okulu liseyi dışardan okur senede 2 3 defa sınava girecek sadece hatta dışardan üni bile okuyabilir ama halen ilkokul mezunu olmak ona yetiyorsa kusura bakma her ortamda seni yalnız bırakır çocugunun ödevi an kalır veli toplantısı hastanesine koştırmak sigorta işlemleri v.s v.s gün gelince evli ama yalnız bir anne olduğunu hissedersin.. bunlarıda hesaba kat sadece şimdi aşkı değil sonrasınıda düşün mutlu olan insanlar anı yaşıyanlar değil yarınıda hesaplıyanlar..ben şahsen askere gitme yaşı gelmiş bir adamın halen ilkokul diplaması ile gezmesine üzülürüm yaa nedir bir sınav senede gidip girecek..

0|0
    0|0
    • haklısınız ama o da söyle düşünüyor babası buna para verince çalışmak para kazanmak daha kolay gelmiş. zaten ailesnde okuyan yok buda böyle gitti. ama sanirim ilkokul degilde orta okul mezunu..

Erkekler Ne Diyor 8

• Valla ya karşına alacaksın ya da bu sevdadan vazgeçeceksin kardeş, birde eğitim durumlarınız var küçümsemek için söylemiyorum ama sıkıntı olabilir bazı durumlarda belki eğitim seviyesi olarak seni seviyende olmayacak ve senin canın sıkılıcak birde başka bir durumdan bakarsan eğer kendini geliştirmiş bir sürü ilkokul mezunu var ha benim babam ortaokul mezunu yemin ediyorum üniversite mezunun bırak prof seviyesinde bilgisi var birde bu açıdan bakabilirsin, birde tabii ailler var tanışıyormuşsunuz belki küçük görüp vermeyeli bilir burada senin ve erkek arkadaşının ne kadar çok istediğinizi göstermeli.

1|0
    0|0
    • evet. o zaten ekmegini tastan cıkarır. helal kazanca cok önem verir mesela.hem askerden snra dükkan acacagım diyor belki iyi olur işler belkide iyi olmaz orası sans kısmet diyor

• ailem daha agır basıyor ama ona bunu nasıl söyleycm bilmiyorm :( bir de askerde 1 hafta konusmadk kafayı yiyecktm sen mesaj atmaynca dior..

• Askerden gelince o zaman üzülerek için sıkılarak belki ağlayarak durumunu anlat ve olan olsun yoksa çok daha fazla canlar yanar. Hayırlısı olsun hakkında.

• anneni dinle kızım, anlaşamazsınız, senin ak dediğine o kara der, kültür ve eğitim farkı hiçbir şeye benzemez..

bunu yaşayarak tecrübe etmende mümkün tabi, çocuğa umut vermeden sevgili olarak takılın bir süre, askerden gelsin falan kendi kendine anlarsın zaten olmayacağını..

1|0
    0|0
    • aynen haklısınız. ama umut vermeden sevgili nasıl olunacak. zaten ona sevdiğimi söyledim oda bana söylüyor. öyle gidiyor yani.askerrden gelmesine de daha cok var

• öyle yap diye söylemedim tabi, alternatif bir şey olarak söyledim

yani umut vermekten kastımda evlenme umudu vermek anlamındaydı...

• sevgılıyle olman senı ılerıkı zamanlarda mutsuz bır hayata sürükler... hr şey duygu hıs degıldır. bıraz gerçek hayata dönun

1|0
    0|0
  • Türk filmi gibi

1|0
    0|0
  • bir gün o çocuk annenin karşısına çıkacak ve bir zamanlar fakir ama gururlu bir çocuk vardı diyecek. şaka lan şaka anca filmlerde olur oyle seyler askjdlas

1|0
    0|0
  • Tabiside ailen çocuk, kendine gel.

0|0
    0|0
  • Anneni karşına al seviyorsan tabi ;)

0|0
    0|0
  • bir selama bile kapılıyorsunuz ne muhtaçsnız siz ya .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...