Futbolcuların aldıkları transfer ücretlerine bakıyorum da...

çok ciddi rakamlar değilmi çok çirkin paralar bence sizce nasıl hakediyolarmı bu paraları

tabi hakettiğini düşünenlerde olabilir

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Hak etmiyorlar elbette. Keyif aldıkları işi yapıyorlar, bize de izletiyorlar.

Eyvallah da başka ne yapıyorlar?

Üretiyorlar mı? Yok.

Hizmet midir yaptıkları? Yok.

Yaralı parmağa işerler mi? Hayır.

Madencinin yaptığı işe bak bir de koşullarına aldığı paraya bak.

Hak ediyorlar o parayı diyene kafam girsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haketmiyorlar.

Bir belediye calisaninin verdigi hizmetin 4'te 1'ini bile vermiyorlar.

Oysa aradaki ucurum farkina bakin.

...

Tamamen sacmalik.

Insanlari anlayabilmek mümkün degil...

0|0
    0|0
  • Hak etmiyorlar tabi

0|0
    0|0
  • Çok fazla gerçekten özellikle yabancı kuralıyla kulüplerin bütçelerine de yazık oldu ama yapacak bir şey yok Dünyada en çok sevilen şey futbol olduğu için o paraları alıyorlar işte önemli olan o parayı alıyor diye burnu havada olmamak

0|0
    0|0
  • taraftarlar birbirini yesin, onlar paraları kazansın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Peki ülkesinden ülkesine değişmekle birlikte bu paranın büyük bir oranının vergi olarak gittiğini biliyor musun ? Yaklaşık yarısı. Fransa'da bu oranın %75''e çıkma durumu var.

0|0
    0|0
  • Bu açıdan bakarsan çok yanlış düşünüyorsun. Çünkü onlarda her gün antrenmana gidiyorlar, çalışıyorlar, yoruluyorlar, stres ve baskı altında olabiliyorlar, ailesine pek vakit ayıramıyorlar vs. vs.

Profesyonel anlamda futbolcu olmak kolay iş değil. O paraları alan adamlar hayatını bu işe adıyorlar. Sakatlıkları çok oluyor, her akşam yorgun oluyorlar, her gün antrenmana çıkıyorlar.

Ama dediğin gibi rakamlar çok büyük. Bunun nedeni futbolda paranın çok dönmesi. Para çok dönünce hal böyle oluyor. Eskiden böylemiydi ? Zaman geçtikçe oyunculara daha fazla para ödüyorlar, neden ? Futbol klüpleri daha fazla başarı sağlasın diye.

0|0
    0|1
  • Halkbankası müdürünün ayakkabı kutusundan5 milyon TL çıkar ; bin bir yaygara , kıyamet . O paranın 2 mislini tuttuğu takımın sadece top tepmek için aldığı futbolcuya sadece 1 senede verir ; o kişiye alkış kıyamet . Denecek söz : Koca bir APTALLIK . Başka bir şey değil .

0|0
    0|0
  • Sonuç olarak futbol onların sayesinde var.

1|0
    1|1
  • Futbol para demek yapcak bisi yok.

0|0
    0|0
  • futboldan zevk almıyorsam nedenlerinden biride budur..

çok yazık o paralara..

hele hele takımım için ölürüm diyen taraftar yok muo daha bir içler acısı, sanki takımı yaşatıyor arkadaşı..

neyse işte uzar bu muhabbet..

0|0
    0|0
  • Kanımca hakediyorlar.

0|0
    0|1
  • bana faydası olmayan klisenin papazına penaltı kullanayım

0|0
    0|0
  • Doğdum doğalı bunların aldığı fiyatları kafam almaz :D tamam çok fazla antreman vs. vs. ama yine de çok fazla ya

0|0
    0|0
    • maden.iscisi kadar riskleride yok.sonucta veya otobus kamyon soforu kadar risk almiyolarr bence

• Dediğim gibi biliyorum stres var ne bileyim her gün antremanları var... Ancak yine de çok fazla ben daha rakamları okuyamıyorum adamlar ceplerine alıyor.

Yükleniyor...