Siz hiç atkı ördünüz mü ?

Hiç ördünüz mü siz atkı ? Soğuk geçen kış ayları aklınıza gelip de sevdiğiniz insan üşümesin diye bir yerlerden örgü örmeyi öğrenip atkı ördünüz mü ? Aileniz sizinle dalga geçtiği halde sırf bu denli sevdiğiniz için ördünüz mü atkı ? Üstelik bunu bir erkek olarak yaptınız mı hiç ? Üstelik her ördüğünüzde ona layık olmadığını düşünüp, söküp tekrar baştan ördünüz mü ? Sonra tam güzel olduğunu düşündüğünüz bir atkı ördükten sonra O'na göndermeye hazırlanırken O sizden vazgeçti mi ? Tattınız mı bu acıyı hiç. Atamayıp saklamanın verdiği acıyı peki ? O atkıya sarılıp O'nu düşünmenin verdiği acıyı tattınız mı peki ? Çok zor. Keşke bir kere gelse de boynuna takabilsem o atkıyı. Bir kere gelsin, yeter ki bir kere gelsin sarılayım, tekrar gitsin. Ama gelsin bir kere. Ölüyorum.

Güncellemeler:
Soruyu görüp neden cevap veriyorsunuz ki ? Bir içeriğe baksanız ? Lütfen..

0|0
140

En İyi Kız Görüşü

• Aşk acısı çekmeyinnn çekmeyin şu lanet şeyi. Uyuşturucu gibi, bir yerden sonra hoşuna gidiyor acı çekmek insanın. Ama kurtulduğunda bammbaşka bir aşk buluyorsun dünyan değişiyor. Ben buna örneğim. O atkıyı en kısa zamanda at. O senin zincirin. Hayatına geri dön... dışarıda milyonlarca insan var ve seni çok sevecek biri seni bekliyor bir yerlerde

0|1
    0|0
    • Kaç kişi cevap yazdı, beklediğim düşüncede tek cevap senden geldi. Okuyup anladığın için teşekkür ederim, tavsiyen için de ayrıca. :)

• En iyi cevap.

• :) teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Ona siyah bir atkı örmüştüm... Şimdi ise ayrıyız. Şu an eminim uyuyordur, o halini tahmin edebiliyorum :/ Canım benim ya... Ona o atkıyı ördüğüm de her ilmiğinde sevgimi katmıştım. Üşümesin diye severek örmüştüm. Allahım onun kaderini güzel yazsın. Benim olmadı ama dilerim karşısına benden iyi biri çıkar. Onu üzmesin... :( Ayrılmış olsamda yinede kötü söz edemem. O yarım kalan hayallerim benim...

0|1
    0|0
  • Ugruna uzulcek insan cok nadirdir.. seni hak etmeyen insan daha cikmis hayatindan, ne kadar aci versede..

0|1
    0|0
  • atkı da ördüm başka şeyler de

ama bunu erkek arkadaşa vs. değil

ailemdekilere yeğenlere vs. ördüm

0|0
    0|0
  • ördüm 1 tane kendime ama hiç kullanmadım

0|0
    0|0
  • Kendime ördüm.

0|0
    0|0
  • evet ördüm 3 tane

0|0
    0|0
  • kaç soru var bu paragrafta hangisinden başlayalım süre ne kadar...

örmedim...

1|0
    0|0
  • bi erkek olarak sevdiğine atkı ördün öylemi

0|0
    0|0
  • Banyo kesesi ördüm :D

0|0
    0|0
  • Ordum ama bir baskasi icin degildi..gelmeyenin yoklugunda kendimi atkiyla isitip avutmakti tek sey..

0|0
    0|0
  • hayır sevmedim

0|0
    0|0
  • hiç öremedim

0|0
    0|0
  • Kendim icin 2tane örmüstüm. Biri kırmızı beyazlı karısık bir renk digeride turuncu beyaz iki renkliydi.

0|0
    0|0
    • hayır kımse ıcın örmedım. kendıme ördüm.

• Tamamını okudunuz mu ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...