Ronaldinho Beşiktaşa hayırlı olsun diyen Katıl 'in yorumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Konuyla ilgili Ronaldinho’nun son forma giydiği ancak sözleşmesinin bittiği Atletico Mineiro’nun başkanı Alexandre Kalil açıklamalarda bulundu.

İspanyol basınına konuşan Kalil, “Ronaldinho’nun menajeri bana mesaj atıp, Beşiktaş ile görüşmelerinin hızlı bir şekilde olduğunu belirtti. Ronaldinho seviyesinde biri gitmek isterse gider” dedi.

Başkan sözlerini şöyle sürdürdü:

“Beşiktaş’ın Ronaldinho’ya sunduğu teklif çılgınca. Bir yıllık 6 milyon euro veriyorlar. Bizim bu seviyeye çıkmamız imkansız. Onun yeni şehri artık İstanbul. Bu transfer Beşiktaş'a ve Ronaldinho'ya hayırlı olsun.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlar da Brezilya için çılgın bir teklif yaptı ama 3.3 milyon euro paragöz biri diyordum kendisine fakat geç kalınmayı falan bahane ettiler bir de Dentinho güzel doldurdu adamı tabi haliyle sonuç olumsuz

0|0
    0|0
  • Öyleyse bize de camiamız adına hayırlı olsun demek düşüyor :)

0|0
    0|0
  • beşiktaş ve türkiye için iyi olur

0|0
    0|1
  • gel roni gel :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dün sponsor bulunmasıyla teklif 6 milyon euraya çıkarıldı önce Alman Sky Sports daha sonra Hollanda basını Ronaldinho Beşiktaş'ta diye haberler vermeye başladılar. Bu parayı Ronaldinho'ya verecek kulüp yok Brezilya'da bu iş bitti gibi ama Spk'ya bağlı olduğumuz için açıklama yapılmıyor olabilir 1 hafta içinde açıklanır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • eyyyyy ronaldinho geldiysen üç kere zıpla:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...