Ronaldinho kaç drogba eder ?

Türkiyeye gelmiş geçmiş en büyük transfer diye tanımlanan drogbaya karşı ronaldinho için, spor basınından bazı yorumcular, 2 drogba eder ya da 3 drogba eder şeklinde yorumlar yapıyor. Sizce ronaldinho kaç drogba eder ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• çeğrek drogba desek abartmışmı oluruz?

1|0
    0|3
  • Ronaldinhonun ölüsü 2 drogba 3 sneijder eder :)

0|1
    0|0
  • 1 Drogba bile etmez benim gözümde çalımlarını ne yapayım anca şov için getirilen bir oyuncu o da olmadı zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 3 dersek drogbaya yazık, 1 dersek ronaldinho'ya ayıp etmiş oluruz.

2.5 diyenlere katılıyorum ben.

1|1
    0|0
  • 25 katının 3 fazlası

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım

ama kabak tadı verdi artık

bu ronaldinho

0|0
    0|0
  • Şimdi baktığımız zaman Ronaldinho vakti zamanında daha messi ler ronado lar yokken futbol tanrısı olarak görülüyordu ama şuan ne derecede oynar bu bilinmez ama en az 2-3 drogba eder.

0|0
    0|0
    • galatarasaylı olduğum anlaşılsa yeter

• işte bu yüzden "kadınlar futboldan anlamıyor" diyorlar. futbol yorumuna renk girmez. tarafsız yapılır verilere göre yapılır.

• kaç drogba eder bilmem ama ronaldinho nun drogbayla kıyaslanması çok yanlış roni türkiyeye gelen altın top ödüllü ilk yabancıdır

0|0
    0|0
  • tamam adam iyi oyuncu diyecek birşey yokta takıma ayak uydurabilecek mi orası var dereyi görmeden paçayı sıvıyor çoğu hele gelsin bir oynasın ondan sonra karar verelim

0|0
    0|0
  • Bu kadar çocukça saçma yorumları nasıl yapıyorlar bende bir anlasam.

0|0
    0|0
  • 2.5 drogba eder

0|0
    0|0
  • Mevkileri farklı arkadaşım, ama geçmişteki şahsi ve takım başarılarına bakarsan 2 drogba eder

0|0
    0|0
  • ronaldinho bir güneş drogba bir yıldız...

0|0
    0|0
Yükleniyor...