Galatasaray ve Bayern Münih sorusu açanların galatasaraylı olduklarını mı düşünüyorsunuz?

sürekli galatasaray bayenle ilgili sorular açılıyor bu soruları açanlar galatasaraylı mı ki

• Hayır inanmıyorum galatasaraylı olduklarına amaç rencide etmek
    14% (1)17% (2)16% (3)Oy Ver
  • Evet galatasaraylılar soruyor takımlarını övmek için
    43% (3)42% (5)42% (8)Oy Ver
  • Galatasaraylıyım rahatsız olmuyorum bu galatasaraylılar için gurur verici onların küçük görmesi bizi büyütür
    43% (3)41% (5)42% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu onların aciz ve küçük takım olmalarından kaynaklı.Kendilerini kıyaslayamadıkları için bizi kıyaslıyolar çünkü bizim herşeyi başarabileceğimizi biliyolar :) onlar ancak kendini pendik veya fetihesporla kıyaslıyolar :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben yaklaşık bir yıl önce bu tarz soruları soran kişiyi ortaya çıkardım ve bugün o kişinin kim olduğunuda herkes biliyor ama bu tarz soruları soran sadece o kişi değil bunlar virüs gibi yayılıyor

1|0
    0|0
  • onlar ağlayıp ağlayıp dursunlar kıskançlık ve hasetliklerinden yapıyorlar buda Galatasaraylıları onurlandırıyor şıkkı :D

1|0
    0|0
  • ismini zikretmek istemediğim bu zat, spor kategorisinde bütün sorulara cevap verdiği halde sadece gs - bayern sorularına cevap vermiyor. e haliyle adam kendi sorusuna nasıl cevap versin..

1|0
    0|0
  • Çünkü onların oynayacakları bir şampiyonlar ligi yok.

2|0
    0|1
  • Fark edermi, sonuç ta doğal olarak Galatasaray için açılacak, alternatif var mı ki ?

0|0
    0|0
  • evet ben öyle düşünüyorum kendinizi bayern münihle aynı seviyede görüyorsunuz real 6 tane atıp haddinizi bildiriyor

0|0
    1|4
  • futbol=kandırılmak!

0|0
    0|0
  • D ) Fenerbahçe'li olmadiklari kesin..

0|1
    0|1
  • türkiyede bayern münihle ancak gs kıyaslanabilir fenerin bjknin ne haddine bayernle mac yapmak

0|0
    0|0
  • hiç biri galatasaray lı değil amaçları galatasarayı rencide etmeye çalışmak ama bu imkansız :) onlar hayal ederler biz gerçekleştiririz :) onlarla aramızda ki fark da bu :))

0|0
    0|0
  • bayern munchen zaten almanyayı forse etmiş.ben gurbetçi olduklarını düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • sende beşiktaş bayern münih sorusu açmışsın bu sorudan 10 dk önce. sen onlara onlar sana:)))

0|0
    1|2
  • Hayır inanmıyorum galatasaraylı olduklarına amaç rencide etmek

0|0
    0|0
  • onlar bence münihli, almanlar gs mizle dalga geçmek için siteye doluştular

suç ortakları ise almanyalı türkler

cayırt

0|0
    0|0
  • sallayan kim onları :D farkında değil beyinsizler bizi daha da yüceltiyorlar :D kendileri ancak rüyalarında görür şampiyonlar ligini. biz gece gündür şampiyonlar maçı oynarkennn :D

0|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum galatasaraylı olduklarına

0|0
    0|0
  • Fener Playstationda bile bayern ile mac yapamaz cünkü Pes 14'de yok anca dalga geçeler

0|0
    0|0
  • Ne fark eder ki sonuç her şekilde belli değil mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hepsi kalleş Fenerli ya da Beşiktaşlı renktaş öyle Galatasaraylı olmaz olsun hem öyle soruları açtıklarında takımımın ne kadar büyük olduğunu anlıyorum yeniden aslında bir bakımdan teşekkür etmeliyiz onlara:)

1|0
    0|0
  • Fenerliler daha çok Galatasaray hakkında konuşuyorlar emin olabiliriz

1|0
    0|2
    • Ben ise tam tersini düşünüyorum Galatasaraylılar yense de Fenere laf atıyor, yenilse de şikeci muamelesi yapıyor kısacası yaramaz çocuk gibiler. Ama s.kime takmıyorum o ayrı eğlensinler benim çok daha önemli planlarım işlerim var :))

• Tam kendinizi tanımladın.

• Kötü elestiri,gizli hayranliktir renktaş :)

0|1
    0|0
  • Evet galatasaraylılar soruyor takımlarını övmek için

0|1
    2|1
Yükleniyor...