Yorumlarınıza çok ihtiyacım var arkadaşlar.lütfen okuyun:(

merhaba arkadaşlar.2 yıllılk ilişkim vardı 8 aylık bir ayrılığın ardından tekrar barıştık erkek arkadaşım barışmak istedi çok yalvardı bende affettim erkek arkadasımın ilk uzun birlikteliği ve aşık olduğu kişi bendim. yılbaşı günü yanımda hap attı ve beni çok sevdğini söyledi sürekli melek gibi biriydi ama gel gelelim Şu an bana mesaj dai atmıyor onu anlamıyorum ben onu affetmeden önced akkada bir mesaj atar arardı ben afeetim hepsi gitti. bana sosyal ağlarının hiçbirinin şifresinin vermiyor benim hesabımda ekli bile değil. bence artık beni sevmiyor. onu tekrar kendime nasıl aşık edebilirm? ve o gün o kafaylaken dedikleri doğrumudur?

Güncellemeler:
onu kendime tekrar aşık edip bağlamam i.in ne yapmam gerekiyor

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• şifresini vermesi gerekmiyor

ama kaybedince kıymete biniyor demek ki kazanınca tamam deyip eski haline geri dönüyor

anlaşılan bence kendine aşık etmeye çalışmak yerine ayrıl gitsin

1|0
    0|0
    • ayrılamıyorum ya :(

• yok öyle bir şey

ayrılmak istemiyorum vardır soran

istersen yaparsın

sevmek lafta kalıyorsa gerçek değildir, kendini kandırmamalı insan

• sevince kanıyo işte insan :(

Erkekler Ne Diyor 1

• O adamdan birşey bekleme daha . üstüne düşersen altta kalan sen olursun sen onun peşinden koşarsın ve O ondan hoşluk duyar o sana mesaj ve aramıyor diye sen onu seviyorum sanıyorsun ama bu sadece yanılma ve içinde bilmedigin ona karşı bir hırsın var barışırsanız bu sefer sen onu istemezsin akıllı davran ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...