Bugün yaşayacağınız son gün olsaydı ?

Bugün yaşayacağınız son gün olsaydı ne yapmak isterdiniz ? Nerede ve nasıl ölmek isterdiniz ? Benim son günüm olsaydı; Aileme ve sevdiklerime daha iyi bir yerde yaşamaya gidiyorum diye onlarla vedalaşır ve küçük bir sandal ile denize açılıp ölümü beklerdim..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kendime bol bol sıgara sarardım. Helikopterle bir dağın tepesine bıraktırırdım kendimi ve bir video çekerdim hayatımı özetlerdim bir yandan içerdim. Tam ölüceğimi hissettiğim zaman kendimi dağın tepesinden aşağı bırakırdım. Ölmeden önce tek hissettiğim yüzümü yalayıp geçen rüzgar olurdu.

0|1
    0|0
    • İşte bu mükemmel bir ölüm !

• Paramparça olsam bile beni bulduklarında yüzümdeki o gülüşü görüceklerinden eminim :) Senin kide güzel. Bide o gece aya karşı olucaksın sandalda uzanmış şekilde, hava biraz sisli ve sıcak :) Sessiz bir yerde. Huzur içinde ölmek bu bence.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bugün yaşayacağım son gün olsa; Ailem başta olmak üzere sevdiğim tüm kişilerle vedalaşır sonradan sevmediğim ya da nefret ettiğim insanlardan hırsımı alır onların suratlarına son kez tükürüp öyle ölmek isterdim

0|1
    0|0
  • Duşumu alır güzelce giyinir güzel olurdum. ailemle vedalaşr oturur ölümü beklerdim :D

0|0
    0|0
    • Oturup beklemek çok ilginçmiş. Azraille aileni tanıştırabilirsin hatta :D

• Hiç denemediğin veya denemeye korktuğun şeyler olabilirdi mesela. Yani sonuçta ölüyosun daha kötü ne olabilir ki ? :D

• o kadar uğraşamam son gün oturur beklerdim :D

• İllimunati'nin sorusuna bak yahu

0|0
    0|1
    • İlluminati topluluğun adı ben sadece insanım.

• Ben geçmiyorum sanki :D

• Allahım ya :D

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...