Kapat

En gıcık kaptığınız futbolcu kim?

En sevmediğiniz futbolcu kim ve neden sevmiyorsunuz?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• emre belözoğlu .

Çünkü Irkçı.

Çünkü cep kabadayısı .

0|1
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• emreyi unutmuşum

0|3
    1|2
  • Emre-Caner-Volkan 3üde birbirinden çirkef Volkan'la Sabri'nin kavgasını unutmam unutturmam

0|1
    0|0
  • emek hırsızı burak yılmaz melo eboue bunları insan olarak bile sevmiyorum

0|2
    1|5
    • kızlar burak yılmaza hasta oluyor ama :)

• Bende seni eksilemedim bana iftira attın :d günahımı aldın boşu boşuna :D +na iyi bak bidahaki yorumumda +lıcam seni :)

Bizi satacak olsaydı çoktan satardı bu işler başka.Burak trabzondan bize gelerek en doğru olanı yaptı.Emek hırsızı değil bu futbolda olağan birşey zaten.Çoğu futbolcu kendini yere atıyor. Caner ilk defa böyle bir çirkeflik yapmadı adam zaten şerfsiz biri şerefli olsa karısı aldatıyorken ayrıldı.

Fenrli ftbolcular hp çirkeflik yapıyor bunu herkes biliyor.Ebouede ypıyor arasıra :)

• he şimdi artıladım seni :) şimdi satmadı ama daha sonra satar çoğu futbolcu yapıyorda burak yılmaz hep yapıyor birde hakemler ona inanıp penaltı veriyor canerin özel hayatı bizi ilgilendirmez saha içinde futbolcunu oynasın yeter sonunda ebouenin çirkef olduğunu itiraf eden bir galatasaraylı çıktı çok şükür :)

• volkan baroni

0|2
    1|1
  • Volkan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• gs forması giyen bütün oyuncular

1|1
    1|4
  • Volkan,emre,baroni,bilica.çirkef oyuncuların hepsine gıcık kapıyorum.

2|0
    0|1
    • bizi keklemedi bize hiç bişey yapamadı yapamazda sadece beşiktaş başta olmak üzere bütün takımın hakkını yedi :)

eboue her maçta kendini yere atıyor meloyu zaten dememe gerek çirkefin önde gideni :)

• valla seni eksilemedim ama ben eksiledim sanıp sen eksiledin beni dimi :) trabzonspor için ölürüm türkiyede trabzonspordan başka takımda oynamam diyen bir futbolcu 1 yıl sonra galatasaraya geliyor bugün trabzonu satan yarın sizi satar siz onu büyütün gözünüzde herkez onu emek hırsızı olduğunu biliyor caner ilk defa bir futbolcuyu tekmeledi ya sanki hep yapıyor zaten fenerli futbolcularda ersun hocada canere tepki gösterdi ama eboue her maçta sakat numarası yapıyor :))

• baroni hic sevmiyorum o.c gunu

1|1
    1|1
  • Burak Yılmaz..

0|0
    0|0
  • çubuklu tosun. bir insandan tiksinmek için ne kadar özellik varsa hepsini o ufacık bünyesine biriktirebilmiş nadir canlılardan. bu adama sporcu demek gerçek sporculara hakarettir.

1|0
    0|0
  • Emre Belözoğlu

1|0
    1|1
  • caner,volkan,emre beleşoğlu,baroni,meireles,gökhan gönül hepsi birbirinden çirkef oldukları için

1|0
    1|1
    • burak yılmaz gibi emek hırsızı çirkef bir futbolcuyu kim beğenir ya iyyyyy iğrenç :)

• 0|1
    1|1
  • Caner Erkin

1|0
    0|2
  • türkiyede caner,volkan,baroni,emre,batuhan çirkefleri sahada provoke ediyorlar...

avrupada tevez,podolski,pepe,ramos...bunlarda aynı öyle

0|0
    1|0
  • Volkan Demırel

0|0
    0|0
  • Emre belözoğlu

Caner erkin

Lugano

1|0
    1|2
  • caner emre baroni volkan meireles

0|0
    0|0
  • volkan emre ve ibrahim toraman bu üçü liste başı...

0|0
    0|0
  • sabrı nedenı bellıdır herhalde

0|0
    1|1
Yükleniyor...