Çok kötü rezil oldum ne yapacağımı bilmiyorum, lütfen yardım edin ?

Gizli Üye
Bu gün okulda arkadaşlar şaka olsun diye hiç beklenmedik anda birbirlerinin pantolonlarını indiriyorlardır benimde sınıfın ortasında indirdiler kışın külltlu çorap ve tayt giyerim herkez gördü rezil oldum bunun üstüne üstüme çullanıp bide pantolonumu çıkardılar o sırada ayakabımın tekide çıktı resmen rezil oldum coğrafya hocası derse geldi ben o haldeyken beni tuvalete yolladı bende izin alıp eve geldim yarım lütfen yarın nasıl gidicem ?
Çok kötü rezil oldum ne yapacağımı bilmiyorum, lütfen yardım edin ?