Her gün 45 dakikalık spor zayıflatır mı ?

arkadaşlar benim 10 kilo kadar fazlam var her gün 45 dakika bisiklet çeviriyorum kalori hesabı yapıyorum hamur işini abur cuburu falan tamamen kestim akşam 6 dan sonra yemek yemiyorum benim merak ettiğim yaptığım spor yeterli mi zayıflamak için her gün 45 dakika bisiklet zayıflatır mı ? birde bisiklet bacaklarda kas yapar mı ?

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• başlarda belli bir miktar kilo verirsin ama sonra vucut buna alışır. iyi sonuç almak istiyorsan her ay spor yapma şeklini ya da zorluğunu değiştirmelisin

1|0
    0|0
    • nasıl değişiklikler yapabilirim mesela bir öneriniz var mı

• peki teşekkürler :)

• 3ay

Merhaba! Yaptığın o şeyler işine yaradı mı? Yaşadıysa ne kadar sürede ne kadar kilo verdin?

Erkekler Ne Diyor 7

• Bacakları sıkılaştırır sadece.

1|0
    0|0
  • Zayıflamana faydası olur yaptıklarının ama mutlaka kahvaltıyı atlamadan 3 öğün dengeli beslen.

1|0
    0|0
  • bende 4-5 aydır düzenli spor yapıyorum kendi kafama göre diyetle destekliyorum başladığımda 104-106 kiloydum şuan 85 kiloyum sıkılaştırdı yürüyüş-koşu. lakin son haftalarda abur cubura dadandım.. ben koşu bandında verdim. bisikletle verilebilir. 3 beyazdan uzak dur :) yakında salona gideceğim bisiklet , ve bazı aletler için ah şu abur cuburlar olmasa :( hepimiz fit insanlarız aslında

1|0
    0|0
  • Yağ yakımı 20 dakika sonra başlar diye birşey yok kişiye göre daha erken olabilir. Yürüyüş öneririm bisiklet yerine. Kadınlar neden bacak kasından bu kadar ürker bilemedim. Yürüyüş o kadar bacak kası yapmaz.

1|0
    0|0
  • 45 degilde 1 saat yapsan biraz hafif tempoda daha veirmli olur.

1|0
    0|0
  • kas kesinlikle yapar zayıflamanda neden olur bol bol su iç ve meyve salata türü şeyler yemelisin

1|0
    0|0
    • ama ben bacaklarımda kas yapmasını istemiyorum sadece zayıflamak istiyorum acaba kas yapmaması için ne yapmam lazım her çevirdikten sonra esneme hareketleri yapıyorum bu kas yapmaması için yeterli midir ?

• hoş kocoman kas yapmaz oda çok etki etmez bişey olmaz

• peki teşekkürler :)

• bu sogukta zayıflatır:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• metabolizmanı hızlandırmak için kahvaltıya ve ara öğünlere özen göstermelisin uygun nabızda yapıldiğında cardiodan sonuç alırsın bisiklet bacaklarda kas yapmaz sadece mevcut bacağın sertleşir hacimlenme olmaz

1|0
    0|0
  • en önemlisi boğazdan kesmek. diyetine sadık kalırsan rahatlıkla kilo verirsin bu egzersizle.

2|0
    0|0
  • Sadece bisikletle olmayabilir, vücudunun farklı yerlerini de çalıştırman lazım, yürüyüş yapsan ondan daha faydalı olur mesela, sadece bisikletle kalça bölgesi genişlemesi de olabiliyor.

1|0
    0|0
    • haklısınız ama ben oturarak çevirmiyorum bisikleti sürekli ayaktayım ve kollarım tüm vücudum çalışıyor

• Bisiklet zayıflatmaz vücut ağırlığınla antrenmanlar yap bisiklet süreceğine koşu bandına bin açık havada yürüyüş falan yap

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. Cayma devam et.

1|0
    0|0
    • bisiklet kas yapar mı canım bilgin var mı

• çok teşekkürler :)

• Rica ederim :))

• Ee naptın verdin mi 😂😂

0|0
    0|0
  • zayıflatmasa bile sıkılaştırır garanti

1|0
    0|0
  • çok faydası olur

1|0
    0|0
  • yag yakimi 40 dakka sonra gerceklesiyor ..:/ onun icin ayriyetten bir 20 dakkada yürüyüs ya da kosu yap

1|0
    0|0
    • ben 20 dakikadan sonra yağ yakımı başlar diye okumuştum :((( yürüyüşü bisikletin hemen ardından mı yapmam gerekir yoksa aynı gün içerisinde fakat bir kaç saat sonra mı ?

• anladım çok teşekkürler

• hergün mesela yürüyüs yaparsin hep bir gün arayla egzersiz yaparsin daha cok kilo verirsin. birde unutmaki kas olusursa yag yakma orani artar

• ben bir ara her gün 3-5 dakika açık havada koşmuştum zaten zayıftım bir deri bir kemik kaldım :D spor olsun diyeydi kilo vereceğimi hesap etmemiştim

1|0
    0|0
Yükleniyor...