Kimse başkasının mutlu olmasını kabullenemiyor, farkettiniz mi?

İnsanlar çevresinde mutlu bir çift görmeyi kabullenemiyorlar mı?

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• benimse tam tersi. çok hoşuma gidiyor ve bazen farkında olmadan hayran hayran bakıyorum. arkadaşlarımın arasında da çok azınlıkta gerçekten mutlu olanlar. onları da hep örnek gösteririm. allahıma şükür biz de mutluyuz :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Başkaları benim mutlulugumu da alsın zaten cok varmış gibi ..

Ama yok işte. Herkes mutlu olsun mutsuzlugu zaten cekiyorum. :(

0|0
    0|0
  • Farklı bir açıdan yaklaşacağım. Mutlu çift yok denecek kadar az. Gerçekten mutlu olduklarını görünce gayet keyif verici oluyor ama mutsuz, buzdağı gibi dışı ufak ama altı bilinmez sorunlarla dolu ilişkilerin mutluyuz süsü ile toplum statüsü nedeniyle devam etmesini kabullemiyorum ben. Hoş kabullenmemem birşeyi değiştirmiyor ama birçok yakınımın bu konuda canının acıması can sıkıcı..

0|0
    0|0
    • Şimdi geldi aklıma. Etraf bu sorunlu ilişkilerle dolu olduğu için insanlar haliyle mutlu gözüken bir ilişkiyi çekemeyebiliyor.Özetle kabullenemeyen bu kadar insan varsa sebebi sorunlu ilişkisi olan bu kadar insan olmasından biraz sanki.

• İnsanların üzüntüsüne ortak olabilirsin ama başarısına ve mutluluğuna sevinmek sağlam bir kişilik gerektirir.

1|0
    0|0
  • aslında kabullenilir birşey fakat bu bizim ülkede herşey serbest çe haeket edilmemesi ile ilişkilendirilidiğinde ya bak şuna ben yapamıyorum bu da yapmsın tabiri caizse kıskançlık, ben yapamazsam kimse yapamasın egosu bencillği varken kabullenmek nadir bir davranış olarak sergilenir ülkemizde

0|0
    0|0
  • Kendi gözlemime göre bu özellik kadınlarda var

erkeklerin boyle konular pek umrunda oldugunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • :)) Aslında öyle bişi var gerçekten ben askerdeyken oluodu ciftleri kol kola görünce kafayı yiyodum yaw ama kabullenme diilde çoğu kişide özenme oluo aslında ondan öyle görünebilir

0|0
    0|0
  • acik konusayim ben de bir sure oncesine kadar mutlu aile gormeye dayanamazdim, sanirim insan o an kendisine en uzak neyse ondan nefret edip kiskanabiliyor

0|0
    0|0
  • doğru söylüyorsun

0|0
    0|0
  • maalesef öyleymiş bunu 35 yaşıma kadar farketmedim ben ne salağım ya :(

0|0
    0|0
  • sanırım kıskançlıktan çok bir haset durumu söz konusu...

0|0
    0|0
  • neleri kabullenmiyoruz ki onu kabullenmeyelim

0|0
    0|0
  • bu mutsuz olana yapılmış bir nisbet gibi algılanıyor :D

0|0
    0|0
  • Ay'da mı yaşıyosun?

0|0
    1|0
  • herkes kıskanç çekemiyorlar birbirlerini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• psikolojik olarak öyle ama ayrıldığı zamanlarda o olayı atlatınca geçiyor

0|0
    0|0
  • evet farketmez olurmuyoz

0|0
    0|0
  • ben mutlu olamadım.:(.bari başkaları mutlu olsun..onla avunurum ben..

0|0
    0|0
    • ayağına gelen fırsatları değerlendirmiyorsunki :)

• öyle bi fırsat gelmediki...birine hoşlandığımı söyledim..duymadığım hakaret kalmadı..demekki neymiş..biz kızlar bazı şeyleri saklamasını bilmeliyiz.

Yükleniyor...